Svatební pugét

Hodnocení:

Složení: Eustoma, Růže, Frézie, Eukalypt, Čechrava, Trsové růže, Wax

Velikost: Cena
2 889 Kč

Nejkrásnější svatební kytice

Tato krásná přírodní svatební kytice je uvázaná našimi šikovnými floristkami z květin v bílé, šampaňské a světle růžové barvě. Tato kytice pro nevěstu na svatbu obsahuje samé romantické květiny - starorůžové růže, bílé frézie a krémové nebo světle růžové eustomy. Jednoduchá kulatá svatební kytice je kolem dokola dozdobena eukalyptusem, který dodává kytici přirozený jemný vzhled. Velikost svatební kytice ale i tvar a složení s radostí upravíme na míru dle vašeho přání. Svatební pugét Vám doručíme nejen v Praze a Brně, ale kamkoli po celé České republice. Rozvoz svatebních kytic probíhá ve speciálních chladících termoboxech, aby vám svatební kytice byla na svatbu doručena v perfektním stavu čerstvá a chlazená. Do všech českým měst doručujeme ve všední dny, do krajských měst jako Brno, Olomouc, Ostrava, Liberec, Plzeň, České Budějovice, Ústí n/L, Hradec Králové, Zlín, Karlovy Vary, Jihlava i v sobotu a v Praze a celém středočeském kraji i o víkendech a svátcích včetně neděle.

Kytice na míru podle přání nevěsty

Co nevěsta to jiná představa o tom, jak by dokonalá svatební kytice měla vypadat. Malá, velká, levná, drahá, kulatá nebo převyslá. Barvu svatební kytice volí nevěsty tak, aby jim ladila se svatebnní výzdobou, šaty nebo třeba svatebním dortem. Vynasnažíme se splnit všechny vaše přání a požadavky, protože víme, že svatební den je jedním z nejdůležitějších ve vašem životě. Stačí nám napsat nebo zavolat a domluvíme s vámi detaily. Můžete nám poslat fotografie svatební kytice, která se vám líbí, nebo se inspirovat naší galerií námi vytvořených svatebních pugétů. Obecně ale platí, že umíme vše - nejen svatební kytici ale také kytice pro družičky a maminky, malé kytice do klopy pro ženicha a svědka (korsáž) i svatební bránu - oblouk zdobený květinami. Vše sladíme s vaší svatební výzdobou a cateringem, nebo vám svatební catering a svatební dort připravíme na míru také. Cena svatební kytice a květinové výzdoby záleží na velikosti, počtu a druhu použitých květin. Levněji vychází například nevěstin závoj, dráž naopak vyjdou pivoňky či kaly.

Nevěstami nejoblíbenější svatební kytice

Jaké druhy květin do svatební kytice jsou populární u českých nevěst? Oblíbené jsou elegantní pivoňky, růže nebo hortenzie. Dále kaly, lilie, nevěstin závoj či luční kvítí. Nejčastější barvy svatební kytice bývají bílá, růžová ve všech možných tónech od starorůžové po sytě růžovou a krémová. Vyjímkou ale nebývá ani bílo-červená svatební kytice z rudých růží, přírodní světle zelená kytice z frézií, karafiátů a zelených růží, světle modrá z hortenzie nebo žlutá ze slunečnice, žlutých růží, gerber nebo chryzantémy. Buďte originální a nebojte se na nás obrátit se všemi nápady na netradiční svatební kytice!

Jak se o květiny starat?

Květiny i květinové flowerboxy uchovávejte na světlém místě v pokojové teplotě. Nevystavujte je přílišnému teplu či slunci na okně či u topení. Květinám v pugétu vyměňujte vodu a stříhejte stonky jednou za dva až tři dny. Do flowerboxu přilévejte obden malé množství vody.

Jak dlouho květiny vydrží?

Květiny v pugétech i květinových boxech vydrží cca týden podle toho, jak se o ně budete starat.

Hodnocení zákazníků

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.

Podobné výrobky

Nejčastěji dohromady zakoupené

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti