Romantický pugét

Hodnocení:

Složení: Kontryhel Alchemilla, Eustoma, Čechrava, Trsové růže, Wax, Protea

Velikost: Cena
989 Kč

Romantické květiny pro romantické chvíle

Jaké květiny darovat z lásky? Pro romantické příležitosti jako je rande, romantická večeře, výročí svatby nebo seznámení se hodí darovat jemné, něžné květiny. Náš romantický pugét obsahuje netradiční květiny - čechravy, kontryhel, proteu a alchemilu. Tyto netradiční řezané květiny dohromady tvoří tu nejkrásnější romantickou kytici. Láska a romantika je vyjádřena také drobnými trsovými růžemi, které jsou v kytici obsaženy. Význam krémových trsových růží je podobný jako u bílých růží - symbolizuje věrnost a čistou lásku.

Rozvoz květin je zajištěn nejen ve městě Praha, kde doručujeme květiny každý den včetně víkendů a svátků, ale také Brno (pondělí až sobota) a ostatní města ČR (úterý až pátek). Ke květinám připište také romantické přání. Text přání z lásky vytiskneme do blahopřání a přidáme ke kytici. O doručení Vás informujeme pomocí SMS zprávy.

Jak se o květiny starat?

Květiny i květinové flowerboxy uchovávejte na světlém místě v pokojové teplotě. Nevystavujte je přílišnému teplu či slunci na okně či u topení. Květinám v pugétu vyměňujte vodu a stříhejte stonky jednou za dva až tři dny. Do flowerboxu přilévejte obden malé množství vody.

Jak dlouho květiny vydrží?

Květiny v pugétech i květinových boxech vydrží cca týden podle toho, jak se o ně budete starat.

Hodnocení zákazníků

Petra

05.08.2021

Kytice byla dorucena vcas. Byla moc krasna a kvety byli cerstve. Neziju v Cechach a za moznost dorucit mamince kyticku timto zpusobem jsem strasne vdecna. Diky moc. Super sluzba.

Podobné výrobky

Nejčastěji dohromady zakoupené

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti