Krémové trsové růže

Hodnocení:

Složení: Trsové růže, Hypericum

Velikost: Cena
1 049 Kč

Krémové trsové miniaturní růže

Trsové růže jsou druh růží, kterým se říká také miniaturní růže neboli mini růže. Narozdíl od klasických růží, které mají dlouhé stonky a na nich jeden velký květ, tyto růže mají trsy menších květů o průměru cca 2 cm. Na jednom stonku bývá několik svazků - trsů růžových květů. Tento elegantní bílý kulatý flowerbox je plný krásných trsových růží krémové barvy, které jsou doplněné o zelené hypericum. Trsové mini růže máme také v květináči, oblíbené miniaturní hrnkové růže můžete pěstovat doma i na zahradě nebo balkóně. Malé růžičky v květináči, pugétu i flowerboxu dlouho vydrží.

Význam krémových růží

Krémové růže mají v květomluvě podobný význam jako bílé růže. Symbolizují věrnost, upřímnost, čistotu nebo čisté úmysly a také nevinnost, proto se často používají při aranžování svatební kytice. Svatební kytice z bílých nebo krémových růží v šampaňské barvě je jednou z nejoblíbenějších variant svatebního pugétu.

Trsové růže, Hypericum

Jak se o květiny starat?

Květiny i květinové flowerboxy uchovávejte na světlém místě v pokojové teplotě. Nevystavujte je přílišnému teplu či slunci na okně či u topení. Květinám v pugétu vyměňujte vodu a stříhejte stonky jednou za dva až tři dny. Do flowerboxu přilévejte obden malé množství vody.

Jak dlouho květiny vydrží?

Květiny v pugétech i květinových boxech vydrží cca týden podle toho, jak se o ně budete starat.

Hodnocení zákazníků

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.

Podobné výrobky

Nejčastěji dohromady zakoupené

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti