Svatební dort

Hodnocení:

Složení: Muffiny, Popcakes, Bílá čokoláda, Čokoláda jahodová, Kakao, Čokoláda, Kokos

Velikost: Počet Cena
40 ks 1 039 Kč
60 ks 1 439 Kč
80 ks 1 849 Kč

Svatební dort

Svatební dort vytvořený z malých dortových růžiček, muffinů a popcaků naaranžovaných do podoby kytice nadchne všechny hosty Vaší svatební hostiny. Jako originální svatební dorty je možné využít všechny ovocné, čokoládové i dortové kytice Frutiko. Mezi oblíbené dorty na svatbu patří také čokoládová svatební kytice z čerstvého ovoce a belgické čokolády. Svatební dorty od Frutiko si můžete objednat jako občerstvení a dekoraci na svatbu, nebo je můžete poslat svým známým jako originální svatební dar či gratulaci k sňatku. Svatebčané si na tomto originálním svatebním dortu pochutnají a nevěsta a ženich jej ocení jako krásnou svatební dekoraci.

Svatební dort, stejně jako ostatní Dortové kytice, mohou dorazit přímo až k Vám na svatbu, ať už ji máte kdekoli po České republice. Všechny produkty z kategorií Dortové kytice a Ovocné bonboniéry lze doručit kurýrem po celé ČR za 169 Kč!

sója, lepek, vejce, kokos, mléko

Jak dlouho vydrží pečené produkty?

Dorty, cupcakes, dortové kytice a další zákusky doporučujeme spotřebovat co nejdříve, ideálně ihned po doručení nebo do 24 hodin. Pečené produkty pro vás chystáme čerstvé tesně před doručením, korpusy a piškoty pečeme jeden den předem. Produkty, které obsahují krém uchovejte v lednici, dortové kytice bez krému stačí skladovat na chladném místě. Maximální doba spotřeby je 48 hodin, po této době se krém může začít kazit a piškot může začít tvrdnout - okorat.

Jak produkty doručujete?

Všechny produkty dopravují po Praze a Středočeském kraji naši řidiči chladícími vozy. Do ostatních měst ČR je rozváží kurýrní služba Messenger v termoboxech se suchým ledem a chladítky.

Hodnocení zákazníků

Jana

06.05.2015

Ta byla sladká, děkuji a myslím, že tohle nebyl můj poslední nákup kytice, zamilovala jsem se do všech !!!

Podobné výrobky

Nejčastěji dohromady zakoupené

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti