Zvířátkové jahody

Hodnocení:

Složení: Jahody, Čokoláda, Bílá čokoláda, Mléčná čokoláda, Tmavá čokoláda, Čokoláda jahodová, Čokoláda pomerančová, Červené kakaové máslo

Velikost: Přibližný počet Váha Cena
9 ks 0.25 kg 459 Kč
12 ks 0.50 kg 579 Kč
18 ks 0.75 kg 749 Kč
25 ks 0.95 kg 979 Kč

Bonboniéra Růžové jahody

Počet kusů ovoce v krabičce záleží na velikosti dodávaného ovoce. 

Krásná bonboniéra Růžové jahody z lahodných jahod zdobených sladkou růžovu čokoládou potěší všechny slečny jako originální a lahodný dárek k Valentýnu či jen tak pro radost i z lásky. Ženy milují jahody a čokoládu a fantastické spojení čerstvých jahod a kvalitní jahodové belgické čokolády, která svou jemnou příchutí ještě více podtrhuje chuť ovoce, představuje luxusní dárek pro ty nejnáročnější. Velmi vkusné zpracování a barevnost této ovocné bonboniéry dokreslí celou událost k dokonalosti.

Vyzkoušejte také netradiční valentýnskou bonboniéru dárek k Valentýnské jahody z jahod v bílé čokoládě zdobených červenými cukrovými srdíčky. Malá bonboniéra obsahuje 15 jahod, velká 20 jahod v čokoládě.

mléko, sója

Jahody, Čokoláda - cukr, kakaové máslo, emulgátor: E322 SOJOVÝ lecitin, aroma, rostlinný tuk (palmová jádra, kokosový ořech), Bílá čokoláda - sušené MLÉKO, laktóza., Mléčná čokoláda - sušené mléko, kakaová hmota., Hořká čokoláda - kakaová hmota, odtučněné kakao, laktóza., Čokoláda jahodová - sušené MLÉKO, barvivo: E120, E129, glycerol (422), lecitin (322), Čokoláda pomerančová - sušené MLĚKO, barvivo E160e, E110, glycerol (422), lecitin (322), Kakaové máslo, lyofilizovaný prášek z jahod, cukr, plnotučné sušené MLÉKO, přírodní vanilkové aroma, Práškové barvivo E129. (může negativně ovlivňovat pozornost dětí)

Jak produkty doručujete?

Všechny produkty dopravují po Praze a Středočeském kraji naši řidiči chladícími vozy. Do ostatních měst ČR je rozváží kurýrní služba Messenger v termoboxech se suchým ledem a chladítky.

Jak dlouho ovoce vydrží?

Ovocné kytice a bonboniéry je třeba spotřebovat do 24 hodin od doručení. Nesnědený zbytek vyjměte ze špejlí a obalu, vložte do uzavíratelné krabičky na jídlo a uchovejte v lednici. Zkonzumujte co nejdříve.

Hodnocení zákazníků

Karolína

24.06.2023

Přítel měl hroznou radost. Krásný je ten moment překvapení. Říkal, že nikdy v životě nejedl lepší jahody a tak luxusní čokoládu. Moc děkuji a ráda znovu objednám :)

Eliška Vařeková

06.08.2021

Kurýr se sice opozdil, ale to nic nezměnilo na radosti obdarované :) tučňáci vypadali krásně (už jsou snedené) a chutnali výborně :)

Lenka Džmurová

06.08.2021

Byl to originální dárek, který opravdu překvapil a udělal všem obrovskou radost, nejdříve vizuálně, až to bylo člověku líto sníst, ale pak i chuťově, skvělé ???

Hana Rušková

06.08.2021

Originální,udělalo velkou radost!

Andrea e Helder Almeida

04.10.2019

The product was delivered on time, very well packaged, super carefully and was delightful.

The delivery service was also excellent.
We strongly recommend.

Markéta Dvořáková

07.08.2019

Milé hezké a chutné- více není nutno dodávat:)

Podobné výrobky

Nejčastěji dohromady zakoupené

Pro děti

Pro děti

od 1 039 Kč

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti