Velikonoční koleda

Hodnocení:

Složení: Ananas, Hrozno, Jahody, Meloun medový, Meloun kantalupe, Čokoláda, Bílá čokoláda, Mléčná čokoláda

Velikost: Výška Váha Cena
30 cm 1.30 kg 1 049 Kč
32 cm 1.70 kg 1 399 Kč
36 cm 2.10 kg 1 629 Kč

Velikonoční koleda

Velikonoční koleda je lahodná kytice z čerstvého ovoce a čokolády, která se skvěle hodí jako velikonoční dekorace na Vaši velikonoční tabuli nebo jako Velikonoční pomlázka pro děti. Tato velká kytice z ovoce pohostí jako velikonoční pomlázka všechny koledníky a návštěvy na Velikonoce. Ozdobte svůj velikonoční stůl netradiční velikonoční ozdobou z ovoce a čokolády. Velikonoční koleda obsahuje meloun cukrový a kantalup, ananas, hroznové víno, jahody, jablka a její vršek zdobí tři velikonoční zajíčci a jedno velikonoční vajíčko. Originální ovocná kytice potěší všechny velikonoční koledy, které jistě velikonoční zajíček a kraslice na kytici zaujme.

Pokud chcete nejhodnějšímu koledníčkovi z rodiny nebo nejbližších přátel darovat originální velikonoční pomlázku z čerstvého ovoce a čokolády místo bonbonů, podívejte se na malou ovocnou kytici ve veselém hrníčku Velikonoční zajíček, kterou chytí za ouško a odnese si s sebou domů!

mléko, sója

Ananas, Hrozno, Jahody, Meloun medový, Meloun kantalupe, Čokoláda - cukr, kakaové máslo, emulgátor: E322 SOJOVÝ lecitin, aroma, rostlinný tuk (palmová jádra, kokosový ořech), Bílá čokoláda - sušené MLÉKO, laktóza., Mléčná čokoláda - sušené mléko, kakaová hmota.

Jak produkty doručujete?

Všechny produkty dopravují po Praze a Středočeském kraji naši řidiči chladícími vozy. Do ostatních měst ČR je rozváží kurýrní služba Messenger v termoboxech se suchým ledem a chladítky.

Jak dlouho ovoce vydrží?

Ovocné kytice a bonboniéry je třeba spotřebovat do 24 hodin od doručení. Nesnědený zbytek vyjměte ze špejlí a obalu, vložte do uzavíratelné krabičky na jídlo a uchovejte v lednici. Zkonzumujte co nejdříve.

Hodnocení zákazníků

Jana Šturmová

06.08.2021

Tato ovocná kytice je krásná, voňavá, perfektně čerstvá - s láskou vyrobená a s nejvyšší možnou péčí přivezena a předána adresátovi. Firma frutiko.cz opravdu doručuje radost, tak jako to deklaruje, ve svém logu. Mám jen tu nejlepší zkušenost a mohu každému služby, tohoto e-shopu, vřele doporučit. Chcete-li někoho překvapit, udělat radost, neváhejte, nemáte se čeho obávat, za svoje peníze dostanete jen tu nejvyšší možnou kvalitu! Příště využiji tyto služby, ráda, znovu a znovu. DĚKUJI, FRUTIKO <3 Jana Šturmová, Nový Jičín.

Hana

02.03.2013

Moc krásné fotky, objednávám na velikonoční boží hod. Napíšu jaký to mělo u koledníků úspěch. Hanule

Podobné výrobky

Nejčastěji dohromady zakoupené

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti