Velikonoční cupcakes

Hodnocení:

Složení: Čokoládové ozdoby, Krém na cupcakes, Čokoláda, Muffiny, Fondán, Barvivo gelové, Jedlý tisk, Bílá čokoláda

Velikost: Počet Cena
4 ks 369 Kč
6 ks 469 Kč
9 ks 679 Kč
12 ks 889 Kč
20 ks 1 469 Kč
30 ks 2 099 Kč

Velikonoční cupcakes

Velikonoční cupcakes jsou ideální a originální odměna pro koledníky, kteří příjdou na velikonoční pondělí s pomlázkou. Určitě si rádi z výslužky odnesou i něco jiného než vajíčka nebo čokoládu. A navíc si na nich velmi pochutnají. Lahodné čerstvé cupcaky s polevou a dekorací v podobě velikonočních kuřátek a kraslic potěší oko každého koledníka nebo návštěvu, které je můžete nabídnout. Velikonoční cupcakes se budou krásně vyjímat na tabuli mezi beránkem, pletencem a jarními květinami.

Bydlíte daleko od svých blízkých a chcete je na Velikonoce překvapit a potěšit?

Frutiko dárková služba doručuje po celé České republice. Přidejte k velikonočním cupcakes osobní přání a ukažte svým přátelům, rodině či partnerovi, že na ně myslíte.

Jako Velikonoční dekoraci doporučujeme pugét krásných tulipánů, kteří jsou brány jako předzvěst jara. Přivolejte jaro do svých domovů, nebo někomu zpříjemněte den jen tak.

mléko, sója, lepek, vejce

Jak dlouho vydrží pečené produkty?

Dorty, cupcakes, dortové kytice a další zákusky doporučujeme spotřebovat co nejdříve, ideálně ihned po doručení nebo do 24 hodin. Pečené produkty pro vás chystáme čerstvé tesně před doručením, korpusy a piškoty pečeme jeden den předem. Produkty, které obsahují krém uchovejte v lednici, dortové kytice bez krému stačí skladovat na chladném místě. Maximální doba spotřeby je 48 hodin, po této době se krém může začít kazit a piškot může začít tvrdnout - okorat.

Jak produkty doručujete?

Všechny produkty dopravují po Praze a Středočeském kraji naši řidiči chladícími vozy. Do ostatních měst ČR je rozváží kurýrní služba Messenger v termoboxech se suchým ledem a chladítky.

Hodnocení zákazníků

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.

Podobné výrobky

Nejčastěji dohromady zakoupené

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti