Cupcakes se zajíčky

Hodnocení:

Složení: Muffiny, Krém na cupcakes, Sladkosti

Velikost: Počet Cena
4 ks 349 Kč
6 ks 449 Kč
9 ks 649 Kč
12 ks 849 Kč
20 ks 1 399 Kč
30 ks 1 999 Kč

Cupcakes s čokoládovými zajíčky

Originální Cupcakes se zajíčky a lahodným světlým krémem z mascarpone a bílé čokolády potěší jako dárek a pomlázka na Velikonoce nebo jako občerstvení pro děti na dětskou oslavu. Lahodné nadýchané muffiny ze světlého piškotového těsta jsou zdobené sladkým krémem a malým velikonočním zajíčkem z mléčné čokolády.

Velikonoční zajíček z čokolády na každém cupcake

Děti mléčnou čokoládou milují a čokoládový zajíček na každém z velikonočních cupcake je potěší. Pokud chcete své ratolesti nebo třeba vnoučata překvapit velikonoční pomlázkou, pošlete jim dárkový  velikonoční koš pro děti nebo ovocnou kytici Velikonoční pomlázku  a my je doručíme kamkoli po republice chlazené a čerstvé.

mléko, sója, lepek, vejce

Jak dlouho vydrží pečené produkty?

Dorty, cupcakes, dortové kytice a další zákusky doporučujeme spotřebovat co nejdříve, ideálně ihned po doručení nebo do 24 hodin. Pečené produkty pro vás chystáme čerstvé tesně před doručením, korpusy a piškoty pečeme jeden den předem. Produkty, které obsahují krém uchovejte v lednici, dortové kytice bez krému stačí skladovat na chladném místě. Maximální doba spotřeby je 48 hodin, po této době se krém může začít kazit a piškot může začít tvrdnout - okorat.

Jak produkty doručujete?

Všechny produkty dopravují po Praze a Středočeském kraji naši řidiči chladícími vozy. Do ostatních měst ČR je rozváží kurýrní služba Messenger v termoboxech se suchým ledem a chladítky.

Hodnocení zákazníků

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.

Podobné výrobky

Nejčastěji dohromady zakoupené

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti