Registrace

Velký koš ovoce a zeleniny
Velký koš ovoce a zeleniny Velký koš ovoce a zeleniny Velký koš ovoce a zeleniny Velký koš ovoce a zeleniny Velký koš ovoce a zeleniny

Velký koš ovoce a zeleniny

Složení kytice:
papriky, rajčata, okurky, salát, mrkev, hrozno, jablka, banány, pomeranče, citrony, kiwi, ananas,


Velikosti:
Výška:
Váha:
Cena:
35 cm
5,0 kg
999 Kč
40 cm
7,0 kg
1 249 Kč
40 cm
10,0 kg
1 649 Kč


Hodnocení produktu rating rating rating rating rating
 
 

Bezpečná platba

Profesionální kurýři

100% čerstvost

Garance spokojenosti
Jak probíhá doručení

Velký koš ovoce a zeleniny

Košík čerstvého ovoce a zeleniny dárkově zabalený v proutěném koši s mašlí je skvělým dárkem ke každé příležitosti nebo jen tak pro doplnění vitamínů. dárkové koše plné toho nejlepšího čerstvého ovoce, zeleniny, sladkostí, čokolády a delikates rozváží Frutiko po celé české republice čerstvé a chlazené.

Tento koš obsahuje kombinaci čerstvého ovoce a zeleniny - papriky, rajčata, okurky, salát, mrkev, hrozno, jablka, banány, pomeranče, citrony, kiwi, hrušky a jahody a to ve třech velikostech, 5 kg, 7 kg a 10 kg. jsou pečlivě zpracovávány vždy v den výroby dárkového koše z ovoce. Perfektní kvalita, čerstvost a dárkové balení jsou samozřejmostí. oslavy, aranžuje Frutiko na zakázku originální ovocné koše.

 

Hodnocení produktu

Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!
Nejhorší           Nejlepší

placeholder

Linh Nguyen

My husband and I were surprised how fresh the fruits and vegetables in the basket were. Thank Frutiko very much for helping me send this high quality gift to cheer my husband up.