Velký koš ovoce a zeleniny

Hodnocení:

Složení: Ananas, Hrozno, Jahody, Kiwi, Jablka, Banán, Pomeranč, Cherry rajčata, Okurka, Hruška, Citron, Paprika, Mrkev, Salát

Velikost: Výška Váha Cena
35 cm 5.00 kg 1 149 Kč
40 cm 7.00 kg 1 569 Kč
40 cm 10.00 kg 2 099 Kč

Velký koš ovoce a zeleniny

Košík čerstvého ovoce a zeleniny dárkově zabalený v proutěném koši s mašlí je skvělým dárkem ke každé příležitosti nebo jen tak pro doplnění vitamínů. dárkové koše plné toho nejlepšího čerstvého ovoce, zeleniny, sladkostí, čokolády a delikates rozváží Frutiko po celé české republice čerstvé a chlazené.

Tento koš obsahuje kombinaci čerstvého ovoce a zeleniny - papriky, rajčata, okurky, salát, mrkev, hrozno, jablka, banány, pomeranče, citrony, kiwi, hrušky a jahody a to ve třech velikostech, 5 kg, 7 kg a 10 kg. jsou pečlivě zpracovávány vždy v den výroby dárkového koše z ovoce. Perfektní kvalita, čerstvost a dárkové balení jsou samozřejmostí. oslavy, aranžuje Frutiko na zakázku originální ovocné koše.

 

Jak produkty doručujete?

Všechny produkty dopravují po Praze a Středočeském kraji naši řidiči chladícími vozy. Do ostatních měst ČR je rozváží kurýrní služba Messenger v termoboxech se suchým ledem a chladítky.

Hodnocení zákazníků

Linh Nguyen

27.08.2021

My husband and I were surprised how fresh the fruits and vegetables in the basket were. Thank Frutiko very much for helping me send this high quality gift to cheer my husband up.

Podobné výrobky

Nejčastěji dohromady zakoupené

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti