Dort Dinosaurus

Hodnocení:

Složení: Fondán, Barvivo gelové

Nejdříve za 3 dny
Velikost: Výška Cena
12 cm 1 389 Kč
10 cm 1 729 Kč
10 cm 2 189 Kč
10 cm 2 659 Kč

Marcipánový dort s dinosaurem jedlým tiskem na jedlý papír

Dětská narozeninová oslava potřebuje perfektní narozeninový dort. Mezi nejoblíbenější dětské dorty patří právě dorty s dinosaury, protože děti dinosaury milují a to kluci i holky. Dinosaury tiskneme jedlým tiskem na jedlý papír. Váš dort proto může zdobit jakýkoli dinosaurus – Brontosaurus, Stegosaurus, Tyranosaurus Rex, Diplodocus, Spinosaurus, Velociraptor, Triceratops, Brachiosaurus či Ankylosaurus nebo celý Jurský park. Fotografii vybraného dinosaura nám pošlete emailem, nebo pro Vás nějakou vyhledáme my. Pokud nepošlete fotografii ani požadavek ohledně dinosaura, dostanete dort s Triceratopsem stejný, jako je na fotografii tohoto produktu.

Dětský dort s dinosaury potáhneme fondánovou potahovací hmotou v barvě dle vašeho přání - může to být zelená, ale klidně i modrá nebo růžová, záleží na vás a na tom, jakého dinosaura vyberete. Dovnitř dortu si sami vyberte korpus - piškot, krém a ovocnou náplň podle chuti oslavence.

Recept a postup dortu s dinosaurem

Dinosauří dort Vám připravíme vytisknutím vybraného obrázku jedlým tiskem na jedlý papír nebo vykrojením dinosaurů formičkami z fondánu, případně lze vymodelovat za příplatek figurku dinosaura z marcipánu. Každý dort pečeme podle našich osvědčených receptů z kvalitních surovin. Do krémů používáme mascarpone, tvaroh, zakysanou smetanu či máslo a belgickou čokoládu, dle výběru krému. Korpusy pečeme klasický piškot světlý, kakaový, nebo Red velvet. Doručení dortů kamkoli po republice zajišťujeme každý všední den ve speciálních chlazených termoboxech. Online objednávku je třeba uskutečnit minimálně 5 dní předem.

vejce, mléko, sója, lepek

Jak dlouho vydrží pečené produkty?

Dorty, cupcakes, dortové kytice a další zákusky doporučujeme spotřebovat co nejdříve, ideálně ihned po doručení nebo do 24 hodin. Pečené produkty pro vás chystáme čerstvé tesně před doručením, korpusy a piškoty pečeme jeden den předem. Produkty, které obsahují krém uchovejte v lednici, dortové kytice bez krému stačí skladovat na chladném místě. Maximální doba spotřeby je 48 hodin, po této době se krém může začít kazit a piškot může začít tvrdnout - okorat.

Jak produkty doručujete?

Všechny produkty dopravují po Praze a Středočeském kraji naši řidiči chladícími vozy. Do ostatních měst ČR je rozváží kurýrní služba Messenger v termoboxech se suchým ledem a chladítky.

S jakým předstihem dort objednat?

Klasické pečené dorty je potřeba objednat nejméně tři dny před požadovaným doručením, doporučujeme ale objednávat s větším předstihem.

Hodnocení zákazníků

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.

Podobné výrobky

Nejčastěji dohromady zakoupené

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti