Dort Dinosaurus

Hodnocení:

Složení: Fondán, Barvivo gelové

Nejdříve za 3 dny
Velikost: Výška Cena
14 cm 1 319 Kč
10 cm 1 649 Kč
10 cm 2 089 Kč
10 cm 2 529 Kč

Marcipánový dort s dinosaurem jedlým tiskem na jedlý papír

Dětská narozeninová oslava potřebuje perfektní narozeninový dort. Mezi nejoblíbenější dětské dorty patří právě dorty s dinosaury, protože děti dinosaury milují. Dinosaury tiskneme jedlým tiskem na jedlý papír. Váš dort proto může zdobit jakýkoli dinosaurus – Brontosaurus, Stegosaurus, Tyranosaurus Rex, Diplodocus, Spinosaurus, Velociraptor, Triceratops nebo celý Jurský park. Fotografii vybraného dinosaura nám pošlete emailem, nebo pro Vás nějakou vyhledáme a navrhneme my.

Recept a postup dortu s dinosaurem

Dinosauří dort Vám připravíme vytisknutím vybraného obrázku jedlým tiskem na jedlý papír nebo vykrojením dinosaurů formičkami z fondánu, případně lze vymodelovat figurku dinosaura z marcipánu. Každý dort pečeme podle našich osvědčených receptů z kvalitních surovin. Do krémů používáme mascarpone, tvaroh, zakysanou smetanu či máslo a belgickou čokoládu, dle výběru krému. Korpusy pečeme klasický piškot světlý, kakaový, nebo Red velvet. Doručení dortů kamkoli po republice zajišťujeme každý všední den ve speciálních chlazených termobuxech. Online objednávku je třeba uskutečnit minimálně 5 dní předem.

mléko, sója, lepek, vejce

Jak produkty doručujete?

Všechny produkty dopravují po Praze a Středočeském kraji naši řidiči chladícími vozy. Do ostatních měst ČR je rozváží kurýrní služba Messenger v termoboxech se suchým ledem a chladítky.

S jakým předstihem dort objednat?

Klasické pečené dorty je potřeba objednat nejméně tři dny před požadovaným doručením, doporučujeme ale objednávat s větším předstihem.

Hodnocení zákazníků

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.

Podobné výrobky

Nejčastěji dohromady zakoupené

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti