Online cukrárna doručí dorty v Plzni

  • Naše cukrárna zajišťuje rozvoz dortů a zákusků
  • Doručení dortů po celé ČR včetně Plzně a okolí
  • Donáška dortu za 3-4 dny od objednání, ostatní produkty již následující den od objednání
  • Rozvoz ve všední dny úterý až pátek
  • Cena dopravy po celé ČR 219 Kč
  • Osobní vyzvednutí možné v Praze a Brně

Frutiko pro Vás denně chystá čerstvé dorty, zákusky, cupcakes i čokoládové/ovocné kytice a bonboniéry. Dorty vyrábíme v naší cukrárně u Prahy, objednat můžete online a my Vám dorty i zákusky doručíme. Na kávu či zákusek si k nám v Plzni bohužel nezajdete, kamennou cukrárnu v Plzni nemáme.

Online cukrárna doručí dorty v Plzni

Nejlepší narozeninové dorty v Plzni

Narozeninový dort s doručením v Plzni

Nejlepší dorty k narozeninám v Plzni objednáte snadno online a my vám je doručíme kamkoli po Plzni a okolí, ale i celé České republice. Narozeninové dorty máme v online nabídce, ale vyrábíme i dorty na míru na objednávku podle vašich přání. Stačí nám na email info@frutiko.cz napsat vaše požadavky na dort a přiložit fotografie narozeninového dortu pro inspiraci.

Oblíbené dětské dorty Plzeň

Rozvoz dortů pro děti Plzeň

Dětské dorty pro kluky i holky vám připravíme dle přání Vašich ratolestí nebo si vyberete z nabídky na e-shopu online. Nejoblíbenější dětské dorty zdobí kinder čokoláda, sladkosti, jedlý tisk se superhrdiny či pohádkové postavy z marcipánu. Připravíme vám i bezlepkový dort pro děti, případně zohledníme další požadavky (alergie, vegan, bezlaktózy, low carb atp).  Jako zdravá bezlepková veganská alternativa klasického dortu se osvědčily ovocné kytice. Jsou RAW, bez tuku, mouky a palmového oleje a povolují je ve školkách i školách. Doručíme v Plzni i celé ČR.

Svatební dorty Plzeň

Svatební dort za příznivou cenu

Kde sehnat dokonalý dort na svatbu v Plzni, který je hezký, chutný a není drahý? Rádi vám svatební dort dle Vašich požadavků připravíme. Cena za porci se pohybuje kolem sto korun. Ať už vyberete svatební dort malý či velký - několikapatrový, uzpůsobíme vzhled i chuť vašim představám. Děláme jednoduché "nahaté" svatební dorty i moderní zdobené čerstvým ovocem, květinami či polité čokoládou. K dortu přípravíme i svatební minizákusky či cupcakes. Vše doručíme chlazené v Plzni a okolí až na Váš svatební raut.

Slané dorty Plzeň

Box uzenin s pivem

Box uzenin s pivem

od 1 259 Kč

Klobásová kytice

Klobásová kytice

od 1 099 Kč

Ohnivá kráska

Ohnivá kráska

od 1 099 Kč

Kytice k vínu

Kytice k vínu

od 1 099 Kč

Kde objednat slaný dort v Plzni?

Klasické slané aspikové dorty vyrábí některá plzeňská lahůdkářství. Novým trendem jsou však masové kytice z uzenin obsahující klobásy, sýry, zeleninu a další slané delikatesy. Výhodou slaného dortu v podobě klobásové kytice je hezký vzhled a snadná konzumace. Kousky uzenin, sýrů a čerstvé zeleniny jsou jako jednohubky napíchané do krásné kytice. Slané kytice se staly naším bestsellerem a my se nedivíme. Jsou perfektní jako dárek nejen pro muže. Plzeň a okolí doručujeme ve všední dny úterý až pátek.

Dárkové koše se sladkostmi Praha

Dárkové koše s prémiovým ovocem a zeleninou

Naše dárkové koše jsou plné čerstvého ovoce a zeleniny té nejlepší kvality. Do košů vybíráme ovoce, které si běžně v supermarketu nekoupíte - exotické ovoce, ananas, červené voňavé jahody,... Doplňujeme alkoholem, delikatesami, cupcakes či sladkostmi pro děti. Rozvoz v Praze a Středočeském kraji již za několik hodin od objednání.

Mini dezerty, zákusky, cupcakes Praha

Malé zákusky na oslavu

Pořádáte narozeninovou oslavu, nebo čekáte návštěvu? Objednejte si malé dortíčky, zákusky a minidezerty online. Připravíme vám cupcakes, tartaletky, dortové nanuky, skleničkové dezerty panacotta či tiramisu, makronky a další laskominy. Doplnit je můžete o ovoce v čokoládě. Cena za mini zákusek vychází na 45 korun. Doprava po Praze a okolí je samozřejmostí.

Catering Plzeň

Frutiko cukrárna zajistí sladký catering na Vaši rodinnou oslavu, narozeniny, firemní akci i svatbu. Pečeme nejlepší mini dezerty a zákusky díky vysoké kvalitě ingrediencí a ruční výrobě těsně před doručením. Sladké občerstvení doručíme v Praze a okolí chladícím vozem.

Mezi nejoblíbenější malé dortíky patří cupcakes, tartaletky, makronky, malé panacotty a tiramisu ve skle. Nepečené dezerty do skleničky jsou populární na svatbu či sladký raut, firemní banket i coffee brake. Catering nezajišťujeme kompletní ale pouze jeho sladkou část - dorty, dezerty, ovoce v čokoládě nebo třeba čokoládová fontána.

Catering Plzeň

Frutiko online cukrárna doručuje dorty po celé republice

Dorty domů vám naše cukrárna doveze kamkoli po Praze ať už je to Praha 1 (Staré i Nové město), Praha 2 (Vinohrady, Vyšehrad, Nusle), Praha 3 (Žižkov), Praha 4 (Dvorce, Michle, Krč, Bráník, Podolí), Praha 5 (Smíchov, Radlice, Motol), Praha 6 (Dejvice, Břevnov, Bubeneč, Ruzyně), Praha 7 (Holešovice, Trója, Libeň), Praha 8 (Karlín, Bohnice, Kobylisy, Střížkov), Praha 9 (Vysočany, Prosek, Střížkov, Hloubětín, Kyje), Praha 10 (Strašnice, Vršovice, Hostivař, Malešice), Praha 11 (Chodov, Háje), Praha 12 (Modřany, Kamýk, Komořany), Praha 13 (Stodůlky, Jinonice, Zličín) atd. Cena za rozvoz dortů je 179 korun. Naše dorty si nezadají s dorty od jakékoli nejlepší cukrárny v Praze Ovocný Světozor, Hájek & Hájková, Ollies, Myšák či Erhartova cukrárna. Kvalitou se nám vyrovná i italská cukrárna Dolce Menta nebo francouzská cukrárna Saint Tropez.

Cukrárna Brno Cukrárna Liberec Cukrárna Třebíč Cukrárna Jablonec nad Nisou Cukrárna Písek Cukrárna Kroměříž Cukrárna Praha Cukrárna Olomouc Cukrárna Ostrava Cukrárna Česká Lípa Cukrárna Mladá Boleslav Cukrárna Příbram Cukrárna Vsetín Cukrárna Hradec Králové Cukrárna Ústí nad Labem Cukrárna České Budějovice Cukrárna Přerov Cukrárna Prostějov Cukrárna Znojmo Cukrárna Šumperk Cukrárna Děčín Cukrárna Chomutov Cukrárna Lysá nad Labem Cukrárna Karviná Cukrárna Třinec Cukrárna Hodonín Cukrárna Havířov Cukrárna Havlíčkův Brod Cukrárna Cheb Cukrárna Kladno Cukrárna Most Cukrárna Tábor Cukrárna Český Těšín Cukrárna Frýdek Místek Cukrárna Břeclav Cukrárna Brandýs nad Labem Cukrárna Jihlava Cukrárna Kralupy nad Vltavou Cukrárna Orlová Cukrárna Litvínov Cukrárna Beroun Cukrárna Benešov Cukrárna Zlín Cukrárna Pardubice Cukrárna Český Brod Cukrárna Kolín Cukrárna Litoměřice Cukrárna Trutnov Cukrárna Opava Cukrárna Uherské Hradiště Cukrárna Karlovy Vary

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti