Dort s jahodami v čokoládě

Hodnocení:

Nejdříve za 3 dny
Velikost: Výška Cena
12 cm 1 149 Kč
10 cm 1 619 Kč
10 cm 2 079 Kč
10 cm 2 539 Kč

Dort s jahodami v čokoládě

Tento dort je ozdoben čerstvými jahodami v čokoládě. Ty jsou sami o sobě skvělým chuťovým zážitkem. Všechny suroviny jsou pečlivě vybírány a je kladen velký důraz na jejich kvalitu. Do dortu jsme zvolili lehký krém ze smetany a maskarpone a na Vás jsme nechali volbu korpusu a ovocné náplně. Dort může obsahovat i věk či jméno z čokolády, jenž umístíme na plochu mezi jahody. Frutiko má pro Vás kompletní narozeninovou nabídku. Dorty, ovocné kytice i živé květiny. Tento luxusní dort bude ozdobou každé oslavy a zaručujeme, že si na něm všichni pochutnají. 

Dort na zakázku s dopravou po celé ČR

Dort pro Vás nejenom upečeme, ale doručíme kamkoliv po ČR na oslavu nebo domů. K dortu můžete přidat osobní vzkaz, který bude vytištěn na kartičku a předán obdarovanému, tudíž dort může být zaslán a jako milé překvapení s dalším blahopřáním. Nezapomeňte dort objednat s předstihem.

mléko, sója, lepek, vejce

Jak dlouho vydrží pečené produkty?

Dorty, cupcakes, dortové kytice a další zákusky doporučujeme spotřebovat co nejdříve, ideálně ihned po doručení nebo do 24 hodin. Pečené produkty pro vás chystáme čerstvé tesně před doručením, korpusy a piškoty pečeme jeden den předem. Produkty, které obsahují krém uchovejte v lednici, dortové kytice bez krému stačí skladovat na chladném místě. Maximální doba spotřeby je 48 hodin, po této době se krém může začít kazit a piškot může začít tvrdnout - okorat.

Jak produkty doručujete?

Všechny produkty dopravují po Praze a Středočeském kraji naši řidiči chladícími vozy. Do ostatních měst ČR je rozváží kurýrní služba Messenger v termoboxech se suchým ledem a chladítky.

S jakým předstihem dort objednat?

Klasické pečené dorty je potřeba objednat nejméně tři dny před požadovaným doručením, doporučujeme ale objednávat s větším předstihem.

Hodnocení zákazníků

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.

Podobné výrobky

Nejčastěji dohromady zakoupené

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti