Rozvoz dortů Liberec

Ty nejlepší dorty, cupcakes, zákusky, mini dezerty, dortové a čokoládové kytice doručíme po celé ČR včetně Liberce a Libereckého kraje.

  • Rozvoz originálních dortů kurýry chladícími vozy
  • Doručení po celé ČR včetně Liberce a okolí
  • Donáška dortu za 3 až 4 dny od objednání, ostatní produkty do druhého dne
  • Rozvoz ve všední dny úterý až pátek
  • Cena dopravy je paušálně 219 Kč
  • Vše doručujeme chlazené, dárkově balené

Dorty pečeme v naší cukrárně u Prahy. Cukrárnu v Liberci neprovozujeme, na kávu a zákusek se proto u nás nestavíte. Dorty a dezerty Vám v Liberci doručíme domů.

Rozvoz dortů Liberec

Oblíbené dorty Liberec

Ty nejlepší dorty v Liberci rozváží naši kurýři po Liberci a Libereckém kraji ve všední dny od úterý do pátku. Jsou balené v chladících termoboxech a doručíme vám je domů nebo třeba do restaurace přímo na oslavu v perfektní kvalitě chlazené a nepoškozené.

Narozeninové dorty Liberec

Dorty k narozeninám můžete objednat online a my je do Liberce a okolí doručíme za pár dní od objednání. Předobjednávka na narozeninové dorty je 3-4 dny, dort do Liberce ale můžete objednat i s větším předstihem.

Dětské dorty Liberec

Dort Zvířátka

Dort Zvířátka

od 1 389 Kč

Dort Auto

Dort Auto

od 1 389 Kč

Dort Dinosaurus

Dort Dinosaurus

od 1 389 Kč

Dort Minnie Mouse

Dort Minnie Mouse

od 1 389 Kč

Oblíbené dorty pro děti v Liberci jsou jak potažené fondánem a marcipánem, tak krémové zdobené čokoládou a sladkostmi. Děti milují dětské narozeninové dorty zdobené pohádkovými nebo komiksovými postavami, které modelujeme z fondánu nebo tiskneme jedlým tiskem na fondánový papír.

Cupcakes, popcakes Liberec

Cupcakes neboli muffiny s krémem a popcakes - kuličky z těsta a krému máčené v belgické čokoládě dovezeme do Liberce a okolí již následující den od objednání. Máme nejlepší cupcakes v Liberci protože je zdobíme krémem z mascarpone a belgické čokolády.

Mini dezerty a zákusky Liberec

Božské dorty

Božské dorty

309 Kčod 279 Kč

Makronky

Makronky

od 129 Kč

Zákusky a mini dezerty dovezeme do Liberce a okolí přímo na vaši oslavu, svatbu, firemní akci či jinou událost a to čerstvé, chlazené, v top kvalitě. Vyrábíme ty oblíbené moderní dezerty jako makronky, tartaletky, skleničkové dezerty pana cota či tiramisu, umíme ale i tradiční české záksuky a dokonce i domácí vánoční cukroví.

Dárky a dárkové koše s rozvozem Liberec

Rozvoz dárků a dárkových košů po Liberci a Libereckém kraji zajišťují sympatičtí kurýři a doručí je k vám domů nebo do rukou oslavence dárkově balené s blahopřáním s vaším vzkazem pro příjemce.

Slané dorty

Klobásová kytice

Klobásová kytice

od 1 099 Kč

Ohnivá kráska

Ohnivá kráska

od 1 099 Kč

Kytice k vínu

Kytice k vínu

od 1 099 Kč

Box uzenin s pivem

Box uzenin s pivem

od 1 259 Kč

Slaný dort v Liberci připraví nejedna liberecká cukrárna. Naše slané dorty v podobě slané klobásové kytice jsou ale lepší - předčí klasické aspikové slané dorty svým vzhledem i chutí. Kytice z uzenin jsou naaranžované z kousků kvalitních klobás, salámů, sýrů a zeleniny.

Dorty do Liberce doručíme v perfektní kvalitě

Online cukrárna Frutiko zatím kamennou cukrárnu v Liberci nemá, můžete si ale snadno objednat dort online a nechat si dorty doručit do Liberce i kamkoliv jinam po republice. Naše dorty předčí kvalitou i vzhledem nejlepší liberecké cukrárny jako cukrárna Sladká tečka v centru Liberce, Ruprechtická cukrárna, kavárna Role či Pekařství a cukrářství Bláha.

Doručujeme ve všední dny úterý až pátek a díky speciálním termoboxům Vám dort dorazí čerstvý, chlazený, nepoškozený. Čas doručení bohužel nelze vybrat, doručujeme v průběhu celého dne mezi 8:00 a 17:00. O předběžném čase doručení budete informováni pomocí SMS a v případě potřeby je možné se s řidičem domluvit na změně adresy doručení nebo předání sousedům atp. Cena za rozvoz dortu v Liberci je stejná pro všechny části Liberce - Staré Město (Liberec 1), Nové Město (Liberec 2), Jeřáb (Liberec 3), Perštýn (Liberec 4), Kristiánov (Liberec 5), Rochlice (Liberec 6), Horní Růžodol (Liberec 7), Dolní Hanychov (Liberec 8), Janův Důl (Liberec 9), Františkov (Liberec 10), Růžodol I (Liberec 11), Staré Pavlovice (Liberec 12), Nové Pavlovice (Liberec 13), Ruprechtice (Liberec 14), Horní Hanychov, Doubí, Hluboká, Horní Suchá, Karlinky, Kateřinky, Krásná Studánka, Kunratice, Machnín, Bedřichovka, Karlov pod Ještědem, Nové Pavlovice, Ostašov, Pilínkov, Radčice, Rudolfov, Starý Harcov, Nový Harcov, Vesec, Vratislavice nad Nisou. 

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti