Dort s číslem a fotkou

Hodnocení:

Nejdříve za 3 dny
Velikost: Výška Šířka Délka Cena
10 cm 15 cm 21 cm 2 099 Kč
10 cm 20 cm 30 cm 4 089 Kč

Dort s jedlou fotkou oslavence a číslicí - věkem

Nejlepší dort ke kulatým narozeninám pro muže i ženy je tento dort s číslicí a fotografiemi. Dort s číslem - věkem oslavence i dort s fotografií - jedlou fotkou patří mezi nejoblíbenější narozeninové dorty. My jsme tyto dva nápady spojili do jednoho krásného originálního dortu s vlastní fotkou oslavence a číslicí ukazující jeho věk. Fotografie, které upravíme do tvaru číslice a vytiskneme jedlým tiskem na jedlý fontánový papír nám pošlete na email info@frutiko.cz nebo je nahrajte v detailu produktu. Koláž z fotografií rodiny, přátel nebo jen fotek oslavence nemusíte nijak upravovat do tvaru čísla, toto uděláme za Vás. Stačí nahrát či poslat fotky a napsat, jaké číslo má být na vrchu dortu.

Obdélníkový dort

Rodinné fotografie a fotky nejhezčích zážitků, které oslavenec během života zažil, vytvoří na dortu milou vzpomínku. Dort je velmi decentně zdoben belgickou čokoládou, čerstvým ovocem, makronkami a čokoládovými ozdobami. Chuť dortu vybíráte vy z nabídky korpusů, krémů a ovocných náplní. Obdélníkový dort má dvě velikosti, obdélník o rozměru 15 x 21 cm pro cca 20 osob nebo 20 x 30 cm pro cca 40 lidí.

mléko, sója, lepek, vejce

Jak dlouho vydrží pečené produkty?

Dorty, cupcakes, dortové kytice a další zákusky doporučujeme spotřebovat co nejdříve, ideálně ihned po doručení nebo do 24 hodin. Pečené produkty pro vás chystáme čerstvé tesně před doručením, korpusy a piškoty pečeme jeden den předem. Produkty, které obsahují krém uchovejte v lednici, dortové kytice bez krému stačí skladovat na chladném místě. Maximální doba spotřeby je 48 hodin, po této době se krém může začít kazit a piškot může začít tvrdnout - okorat.

Jak produkty doručujete?

Všechny produkty dopravují po Praze a Středočeském kraji naši řidiči chladícími vozy. Do ostatních měst ČR je rozváží kurýrní služba Messenger v termoboxech se suchým ledem a chladítky.

S jakým předstihem dort objednat?

Klasické pečené dorty je potřeba objednat nejméně tři dny před požadovaným doručením, doporučujeme ale objednávat s větším předstihem.

Hodnocení zákazníků

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.

Podobné výrobky

Nejčastěji dohromady zakoupené

Ovocná bomba

Ovocná bomba

od 1 469 Kč

Hodně zdraví

Hodně zdraví

od 1 039 Kč

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti