Dort Ledové království

Hodnocení:

Složení: Barvivo gelové, Jedlý tisk, Fondán

Nejdříve za 3 dny
Velikost: Výška Cena
14 cm 1 389 Kč
10 cm 1 849 Kč
10 cm 2 309 Kč
10 cm 2 769 Kč

Dort Elza, Ledové království jedlý tisk

Dort s modrým krémem ozdobený fontánovými vločkami, sněhuláky a sněhovými koulemi z fondánu zdobí nahoře velká fotografie Elzy, vytištěné jedlým inkoustem na jedlý fondánový papír. Princezna Elsa z pohádky Ledové království neboli Frozen je jedna z nejoblíbenějších pohádkových postav především u děvčat, proto je dort s Elsou skvělý jako dárek pro dívku k narozeninám. Kromě dortu doporučujeme také ovocnou kytici pro holčičku z ovoce a belgické čokolády. Na výrobu kytic i dortů používáme kvalitní ingredience - máslo, mascarpone, belgickou čokoládu a čerstvé ovoce. Náplň dortu - korpus nebo piškot, krém a ovocnou výplň si můžete zvolit podle vlastní chuti.

sója, lepek, vejce, mléko

Jak dlouho vydrží pečené produkty?

Dorty, cupcakes, dortové kytice a další zákusky doporučujeme spotřebovat co nejdříve, ideálně ihned po doručení nebo do 24 hodin. Pečené produkty pro vás chystáme čerstvé tesně před doručením, korpusy a piškoty pečeme jeden den předem. Produkty, které obsahují krém uchovejte v lednici, dortové kytice bez krému stačí skladovat na chladném místě. Maximální doba spotřeby je 48 hodin, po této době se krém může začít kazit a piškot může začít tvrdnout - okorat.

Jak produkty doručujete?

Všechny produkty dopravují po Praze a Středočeském kraji naši řidiči chladícími vozy. Do ostatních měst ČR je rozváží kurýrní služba Messenger v termoboxech se suchým ledem a chladítky.

S jakým předstihem dort objednat?

Klasické pečené dorty je potřeba objednat nejméně tři dny před požadovaným doručením, doporučujeme ale objednávat s větším předstihem.

Hodnocení zákazníků

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.

Podobné výrobky

Nejčastěji dohromady zakoupené

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti