Dort srdce s medvídky

Hodnocení:

Složení: Fondán, Barvivo gelové

Velikost: Výška Cena
10 cm 2 034 Kč

Dort pro ženy k narozeninám

Narozeninový dort pro dámy je oblíbený dárek nebo překvapení. Velmi krásný dort s květinovým zdobením a perličkami zaujme svojí jednoduchostí a decentností. Dorty neodmyslitelně patří ke každé narozeninové oslavě a tento speciální dort bude nejenom krásný dárek, ale i ozdoba narozeninové oslavy. Fondánový dort na objednávku pro ženy a dívky a krabice růží z Frutiko nabídky bude originální a nezapomenutelné překvapení. Ženám sluší květiny, nezapomeňte se podívat na Frutiko nabídku čertvých květin, které nabízí v pugétu a nebo v dárky.

Překvapte oslavence originálním dortem

Objednejte narozeninový dort a vše ostatní se postaráme. Dort doručíme kamkoliv si budeš přát a náš milý kurýr oděvní oslavenkyni dárek až k jiným rukám společně s kartičkou, na které můžeš nechat osobní blahopřání.

mléko, sója, lepek, vejce

Jak produkty doručujete?

Všechny produkty dopravují po Praze a Středočeském kraji naši řidiči chladícími vozy. Do ostatních měst ČR je rozváží kurýrní služba Messenger v termoboxech se suchým ledem a chladítky.

S jakým předstihem dort objednat?

Klasické pečené dorty je potřeba objednat nejméně tři dny před požadovaným doručením, doporučujeme ale objednávat s větším předstihem.

Hodnocení zákazníků

Olga Rumelová

29.10.2021

Letos poprvé jsem pro nemoc nemohla dceři k narozeninám upéct dort medvídek a tak jsem využila Vaší služby, upečení a dokonce i doručení až do oslavenčiných rukou. Dort je krásný a zdobený i těmi potřebnými medvídky. Dcera byla překvapená, nadšená, spokojená a šťastná. Děkuji

Podobné výrobky

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti