Narozeninový dort Zmrzlina

Hodnocení:

Složení: Fondán, Barvivo gelové

Nejdříve za 3 dny
Velikost: Výška Šířka Cena
14 cm 16 cm 1 389 Kč
10 cm 20 cm 1 729 Kč
10 cm 23 cm 2 189 Kč
10 cm 26 cm 2 659 Kč
20 cm 26 cm 3 229 Kč

Fondánový dort Zmrzlina

Krásný dort s dominantní zmrzlinou roztavenou na vršku dortu je originální narozeninové překvapení. Fondánový dort vyrábí netradiční cukrárna Frutiko z těch nejlepších surovin. Krém, piškot - korpus i ovoce uvnitř dortu si můžete vybrat sami dle vaší chuti a preferencí. Velikost dortu si také volíte sami, přičemž ten největší dort pro cca 40 lidí je dvoupatrový. Barvy fondánových ozdob můžeme přizpůsobit vašemu přání a k ozdobám na dort přidáme také jméno a věk oslavence dle vašeho zadání.

Osobní vyzvednutí nebo doručení kurýrem

Dort na objednávku je možné si vyzvednout na naši pražské nebo brněnské pobočce, ale také vám ho doručíme kamkoliv po České republice. Aby bylo případné překvapení dokonalé, můžete k dortu přidat i osobní přání, které bude vytištěno na kartičce a přidáno k dortu.

mléko, sója, lepek, vejce

Jak dlouho vydrží pečené produkty?

Dorty, cupcakes, dortové kytice a další zákusky doporučujeme spotřebovat co nejdříve, ideálně ihned po doručení nebo do 24 hodin. Pečené produkty pro vás chystáme čerstvé tesně před doručením, korpusy a piškoty pečeme jeden den předem. Produkty, které obsahují krém uchovejte v lednici, dortové kytice bez krému stačí skladovat na chladném místě. Maximální doba spotřeby je 48 hodin, po této době se krém může začít kazit a piškot může začít tvrdnout - okorat.

Jak produkty doručujete?

Všechny produkty dopravují po Praze a Středočeském kraji naši řidiči chladícími vozy. Do ostatních měst ČR je rozváží kurýrní služba Messenger v termoboxech se suchým ledem a chladítky.

S jakým předstihem dort objednat?

Klasické pečené dorty je potřeba objednat nejméně tři dny před požadovaným doručením, doporučujeme ale objednávat s větším předstihem.

Hodnocení zákazníků

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.

Podobné výrobky

Nejčastěji dohromady zakoupené

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti