Logo dort

Hodnocení:

Složení: Fondán, Jedlý tisk

Nejdříve zítra
Velikost: Výška Cena
14 cm 1 319 Kč
10 cm 1 649 Kč
10 cm 2 089 Kč
10 cm 2 529 Kč
20 cm 3 079 Kč

Speciální dort s jedlým logem

Narozeninový dort je nedílnou součástí každé oslavy. Dort pro tatínka, dědečka nebo syna upečeme na přání. Krásná jedlá mašle omotaná kolem dortu jasně dává najevo, že jde o dárek. Darováním krásného dortu jistě obdarovaného mile potěšíte a ještě si na dárku velmi pochutná. Dort je upečen z těch nejkvalitnějších surovin. Netradiční pekárna Frutiko peče nejenom dorty na zakázku, ale i dortové kytice z muffinů a popcakes. K narozeninovému přání patří již tradičně dort a kytice. Vyberte si ze široké nabídky ovocných kytic nebo kytic v krabici. Dárek pro oslavence tu najde opravdu každý.

Dorty a kytice rozvezeme po celé České republice

Nemáte možnost popřát oslavenci osobně, nebo chcete přichystat originální překvapení? Pak stačí objednat dort na konkrétní datum a naši profesionální kurýři dort doručí přímo do rukou obdarovávaného.

mléko, sója, lepek, vejce

Jak produkty doručujete?

Všechny produkty dopravují po Praze a Středočeském kraji naši řidiči chladícími vozy. Do ostatních měst ČR je rozváží kurýrní služba Messenger v termoboxech se suchým ledem a chladítky.

S jakým předstihem dort objednat?

Klasické pečené dorty je potřeba objednat nejméně tři dny před požadovaným doručením, doporučujeme ale objednávat s větším předstihem.

Hodnocení zákazníků

Fatemeh L.

06.08.2021

Děkuji za nádherný dort! Požádal jsem je, aby na dort dali obrázek, a oni mohli udělat takový krásný dort s velmi prémiovým dortovým boxem. Chutnalo to také velmi pěkně! Děkuji za všechnu vaši pomoc.

Podobné výrobky

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti