Logo dort

Hodnocení:

Složení: Fondán, Jedlý tisk

Nejdříve za 3 dny
Velikost: Výška Cena
12 cm 1 389 Kč
10 cm 1 729 Kč
10 cm 2 189 Kč
10 cm 2 659 Kč
20 cm 3 229 Kč

Firemní dort s jedlým logem

Dort s logem vaší firmy je skvělý jako občerstvení na důležitou firemní akci. Rádi vám připravíme dort dle vašich požadavků. Dort je upečen z těch nejkvalitnějších surovin. Logo společnosti je vytištěno jedlým inkoustem na jedlý fondánový papír. Jedlý tisk je kvalitní a sytě barevný, je jen třeba poslat kvalitní fotografie nebo logo ve vysoké kvalitě. Jedlé barvy jsou bez chuti a jsou zdravotně nezávadné. Dort s logem společnosti připravíme v jakékoli velikosti i tvaru - můžete si vybrat kulatý, čtvercový či obdélníkový dort nebo třeba dvoupatrový. Vyjdeme vám vstříc i ohledně vzhledu a příchuti dortu. Navenek může být dort potažený fontánovou potahovací hmotou v jakékoli barvě, nebo může být potažený pouze krémem, který také umíme nabarvit do jakékoli barvy. Dort ozdobíme čerstvým ovocem, čokoládovými ozdobami nebo motivy vykrojenými z fondánu, záleží na domluvě. Dovnitř dortu dáme piškot, krém a ovoce dle vašeho výběru. K dortu rádi přichystáme také muffiny - logo cupcakes s krémem a jedlým tiskem ve stejném designu.

mléko, sója, lepek, vejce

Fondán - cukr, glukozový sirup, voda, rostlinné tuky (kokosový, hydrogenovaný olej z palmových jader), bramborový škrob, zahušťovadla: xanthanová guma, aroma, sorban draselný, kyselina citronová., Jedlý tisk - voda, škrob: E422, regulátor kyselosti: E330, konzervant: E202, Barviva E102/E122/E133/E151/E122/E133/E110/E102/E104/E124/E129, E151: mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí, jedlý papír - modifikované škroby: E1412, E1422, malto

Jak dlouho vydrží pečené produkty?

Dorty, cupcakes, dortové kytice a další zákusky doporučujeme spotřebovat co nejdříve, ideálně ihned po doručení nebo do 24 hodin. Pečené produkty pro vás chystáme čerstvé tesně před doručením, korpusy a piškoty pečeme jeden den předem. Produkty, které obsahují krém uchovejte v lednici, dortové kytice bez krému stačí skladovat na chladném místě. Maximální doba spotřeby je 48 hodin, po této době se krém může začít kazit a piškot může začít tvrdnout - okorat.

Jak produkty doručujete?

Všechny produkty dopravují po Praze a Středočeském kraji naši řidiči chladícími vozy. Do ostatních měst ČR je rozváží kurýrní služba Messenger v termoboxech se suchým ledem a chladítky.

S jakým předstihem dort objednat?

Klasické pečené dorty je potřeba objednat nejméně tři dny před požadovaným doručením, doporučujeme ale objednávat s větším předstihem.

Hodnocení zákazníků

Fatemeh L.

06.08.2021

Děkuji za nádherný dort! Požádal jsem je, aby na dort dali obrázek, a oni mohli udělat takový krásný dort s velmi prémiovým dortovým boxem. Chutnalo to také velmi pěkně! Děkuji za všechnu vaši pomoc.

Podobné výrobky

Nejčastěji dohromady zakoupené

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti