Bílé růže bílá kulatá krabice

Hodnocení:

Složení: Růže

Velikost: Cena
1 259 Kč
1 719 Kč
2 069 Kč
3 169 Kč
4 899 Kč

Luxusní kulatá krabice bílých růží

Bílá růže představuje od nepaměti pokoru, čistotu a nevinnost a hodí se jako dárek novomanželům či novopečeným rodičům, krabici můžete nechat zaslat přímo do porodnice či přimo ke svatební tabuli. Bílé růže jsou též spojovány s hodnotami, jako jsou pravda a úcta. Často se jim také přezdívá svatební růže. Růže Vám doručíme v praktických bílých krabicích kulatého tvaru.

Květiny dejte po doručení do vody a přidejte živiny v prášku, aby Vám květiny vydržely čerstvé další 4-5 dnů. Krabice bílých růží doručíme kamkoli po ČR společně s blahopřáním s Vaším osobním vzkazem.

Frutiko dodává bílé krabice bílých růží ve velikostních variantách: vybrat si můžete kulatou krabici s 8-12, 17-22, 39-47 nebo 65-75 kusy.

Dárková služba Frutiko doručuje také jiné originální dárky, např. plyšové, keramické či textilní dárky. Na keramické a textilní výrobky taktéž nabízíme servis vlastního potisku dle Vaší volby. 

 

Růže

Jak se o květiny starat?

Květiny i květinové flowerboxy uchovávejte na světlém místě v pokojové teplotě. Nevystavujte je přílišnému teplu či slunci na okně či u topení. Květinám v pugétu vyměňujte vodu a stříhejte stonky jednou za dva až tři dny. Do flowerboxu přilévejte obden malé množství vody.

Jak dlouho květiny vydrží?

Květiny v pugétech i květinových boxech vydrží cca týden podle toho, jak se o ně budete starat.

Hodnocení zákazníků

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.

Podobné výrobky

Nejčastěji dohromady zakoupené

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti