Srdíčkové sušenky

Hodnocení:

Složení: Sušenky, Fondán, Barvivo gelové

Nejdříve zítra
Velikost: Počet Cena
10 ks 519 Kč
20 ks 1 039 Kč

Sušenky se srdíčky

Srdíčkové sušenky z voňavého lineckého těsta zdobené barevným fondánem firemní akce. Logo sušenky Frutiko s logem společnosti potěší Vaše partnery i hosty firemního večírku a zároveň se stanou netradičním lahodným suvenýrem. Sušenky s logem můžete objednat online, případně nás můžete kontaktovat pro cenovou nabídku u většího počtu sušenek s logem. Sušenky Vám doručíme kamkoli po České republice i na Slovensko. Originální firmy využívají originální, netradiční dárky jako sušenky s logem.

Místo firemního loga mohou být sušenky s fotografií. Na email info@frutiko.cz nám pošlete max. 3 kvalitní fotografie v dobrém rozlišení a nasvícení (mějte prosím na paměti, že jedlý tisk fotku ztmaví a zhorší) a máte nádherný osobitý dárek pro své blízké. .

mléko, lepek, vejce

Jak dlouho vydrží pečené produkty?

Dorty, cupcakes, dortové kytice a další zákusky doporučujeme spotřebovat co nejdříve, ideálně ihned po doručení nebo do 24 hodin. Pečené produkty pro vás chystáme čerstvé tesně před doručením, korpusy a piškoty pečeme jeden den předem. Produkty, které obsahují krém uchovejte v lednici, dortové kytice bez krému stačí skladovat na chladném místě. Maximální doba spotřeby je 48 hodin, po této době se krém může začít kazit a piškot může začít tvrdnout - okorat.

Jak produkty doručujete?

Všechny produkty dopravují po Praze a Středočeském kraji naši řidiči chladícími vozy. Do ostatních měst ČR je rozváží kurýrní služba Messenger v termoboxech se suchým ledem a chladítky.

Hodnocení zákazníků

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.

Podobné výrobky

Logo sušenky

Logo sušenky

od 579 Kč

Foto sušenky

Foto sušenky

od 579 Kč

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti