Banánový nanuk

Hodnocení:

Složení: Banán, Čokoláda, Bílá čokoláda, Tmavá čokoláda, čokokousky, Lískové ořechy, Pistácie

Velikost: Přibližný počet Váha Cena
1 ks 0.10 kg 69 Kč

Ovocný nanuk z čerstvého banánu v čokoládě

Banánové nanuky z čerstvých banánů v belgické čokoládě s posypky z oříšků, pistácií a čokoládových kousků jsou velmi oblíbené nejen pro děti ale i pro dospělé na nejrůznější oslavy. Čerstvé banány v čokoládě jsou opravdu vynikající a také zdravé, obsahují draslík a dodají Vám vitamíny i energii.

Osobní převzetí nebo doručení kurýrem

Tento banánový nanuk v čokoládě Vám doručíme na Vaši oslavu či akci kamkoli po republice čerstvé, chlazené a nepoškozené. Kromě banánů nabízíme i jiné ovoce v čokoládě nebo ovocné špízy.

mléko, sója, ořechy

Banán, Čokoláda - cukr, kakaové máslo, emulgátor: E322 SOJOVÝ lecitin, aroma, rostlinný tuk (palmová jádra, kokosový ořech), Bílá čokoláda - sušené MLÉKO, laktóza., Hořká čokoláda - kakaová hmota, odtučněné kakao, laktóza., Čokokousky - Kakaová pasta, cukr, nízkotučný kakaový prášek, emulgátor: slunečnicový lecitin, aroma, Lískové ořechy, Pistácie

Jak produkty doručujete?

Všechny produkty dopravují po Praze a Středočeském kraji naši řidiči chladícími vozy. Do ostatních měst ČR je rozváží kurýrní služba Messenger v termoboxech se suchým ledem a chladítky.

Jak dlouho ovoce vydrží?

Ovocné kytice a bonboniéry je třeba spotřebovat do 24 hodin od doručení. Nesnědený zbytek vyjměte ze špejlí a obalu, vložte do uzavíratelné krabičky na jídlo a uchovejte v lednici. Zkonzumujte co nejdříve.

Hodnocení zákazníků

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.

Podobné výrobky

Nejčastěji dohromady zakoupené

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti