Černé srdce bílé růže + Ferrero Rocher

Hodnocení:

Složení: Růže, Sladkosti

Velikost: Cena
2 079 Kč
2 309 Kč

Černá srdcová krabice bílých růží a Ferreo Rocher

Bílé růže symbolizují pokoru a čistotu. Sdělte tento význam v luxusní černé srdcové krabici v kombinaci s čokoládovými bonbony Ferrero Rocher. Na první pohled netradiční kombinace, která zaručeně obdarovávaného překvapí . Srdcem naplněném růžemi a vynikajícími čokoládovými bonbony zajisté nikdo nepohrdne.

Originální vyjádření nebo dárek.

Pokud by jste rádi někoho tímto krásným květinovo-čokoládovým srdcem překvapili, pak není nic jednodušího to nechat na našich šikvných kurýřích a ti dárek dovezou kamkoliv po České republice.

Podívejte se, jaký dárek můžete ke krabici růží a čokolády připojit pro ještě větší radost. Vybírejte z velkého nabídky kategorií jako jsou třeba narozeniny, výročí a nebo tipy na dárky pro ženy.

Jak se o květiny starat?

Květiny i květinové flowerboxy uchovávejte na světlém místě v pokojové teplotě. Nevystavujte je přílišnému teplu či slunci na okně či u topení. Květinám v pugétu vyměňujte vodu a stříhejte stonky jednou za dva až tři dny. Do flowerboxu přilévejte obden malé množství vody.

Jak dlouho květiny vydrží?

Květiny v pugétech i květinových boxech vydrží cca týden podle toho, jak se o ně budete starat.

Hodnocení zákazníků

Šárka Lýrová

17.05.2018

Velká spokojenost s touto krásnou krabicí s růžemi a bonbony,která mi byla dnes doručena jako výhra v soutěži.Věnovala jsem jí mamince ke Dni maminek a byla velmi šťastná.Chci moc poděkovat za perfektní doručení a zboží,které bylo naprosto v pořádku a krásné.Jsem velmi spokojená.

Podobné výrobky

Nejčastěji dohromady zakoupené

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti