Registrace

Černé srdce bílé růže + Ferrero Rocher
Černé srdce bílé růže + Ferrero Rocher Černé srdce bílé růže + Ferrero Rocher Černé srdce bílé růže + Ferrero Rocher Černé srdce bílé růže + Ferrero Rocher

Srdcová krabice s bílými růžemi a Ferrero Rocher

Složení kytice:
Fotografie je pouze ilustrační, barevné odstíny se mohou lišit podle aktuální dostupnosti květin.,


Velikosti:
Cena:
1 799 Kč
1 999 Kč


Hodnocení produktu rating rating rating rating rating
 
 

Bezpečná platba

Profesionální kurýři

100% čerstvost

Garance spokojenosti
Jak probíhá doručení

Černá srdcová krabice bílých růží a Ferreo Rocher

Bílé růže symbolizují pokoru a čistotu. Sdělte tento význam v luxusní černé srdcové krabici v kombinaci s čokoládovými bonbony Ferrero Rocher. Na první pohled netradiční kombinace, která zaručeně obdarovávaného překvapí . Srdcem naplněném růžemi a vynikajícími čokoládovými bonbony zajisté nikdo nepohrdne.

Originální vyjádření nebo dárek.

Pokud by jste rádi někoho tímto krásným květinovo-čokoládovým srdcem překvapili, pak není nic jednodušího to nechat na našich šikvných kurýřích a ti dárek dovezou kamkoliv po České republice.

Podívejte se, jaký dárek můžete ke krabici růží a čokolády připojit pro ještě větší radost. Vybírejte z velkého nabídky kategorií jako jsou třeba narozeniny, výročí a nebo tipy na dárky pro ženy.

Hodnocení produktu

Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!
Nejhorší           Nejlepší

placeholder

Šárka Lýrová

Velká spokojenost s touto krásnou krabicí s růžemi a bonbony,která mi byla dnes doručena jako výhra v soutěži.Věnovala jsem jí mamince ke Dni maminek a byla velmi šťastná.Chci moc poděkovat za perfektní doručení a zboží,které bylo naprosto v pořádku a krásné.Jsem velmi spokojená.