Čokoládový dezert

Hodnocení:

Složení: Banán, Jablka, Jahody, Čokoláda, Bílá čokoláda, Tmavá čokoláda, Kokos

Velikost: Výška Váha Cena
28 cm 1.20 kg 1 039 Kč
32 cm 1.70 kg 1 469 Kč
35 cm 2.20 kg 1 779 Kč

Čokoládový dezert

Kytice Čokoládový dezert z čerstvého ovoce v čokoládě potěší všechny milovníky kvalitního ovoce a čokolády. Dezert z čokolády je stylově aranžován do podoby květiny z ovoce a představuje zdravější variantu než klasický čokoládový dort. Objednejte si květinu Čokoládový dezert online a my Vám tento čokoládový dárek, jako všechny čokoládové kytice čokoládové kytice doručíme kurýrem po Praze sedm dní v týdnu. Dezert z čokolády obsahuje kousky jablek v bílé čokoládě, banány v čokoládě ve tvaru růže v tmavé a bílé čokoládě a jahody v tmavé a bílé čokoládě. Nic nepotěší a nepřekvapí Vaše blízké více, než lahodná a originální květina Čokoládový dezert z kvalitního ovoce a čokolády s krásným blahopřáním v ceně.

mléko, sója, kokos

Banán, Jablka, Jahody, Čokoláda - cukr, kakaové máslo, emulgátor: E322 SOJOVÝ lecitin, aroma, rostlinný tuk (palmová jádra, kokosový ořech), Bílá čokoláda - sušené MLÉKO, laktóza., Hořká čokoláda - kakaová hmota, odtučněné kakao, laktóza., Kokos

Jak produkty doručujete?

Všechny produkty dopravují po Praze a Středočeském kraji naši řidiči chladícími vozy. Do ostatních měst ČR je rozváží kurýrní služba Messenger v termoboxech se suchým ledem a chladítky.

Jak dlouho ovoce vydrží?

Ovocné kytice a bonboniéry je třeba spotřebovat do 24 hodin od doručení. Nesnědený zbytek vyjměte ze špejlí a obalu, vložte do uzavíratelné krabičky na jídlo a uchovejte v lednici. Zkonzumujte co nejdříve.

Hodnocení zákazníků

Petr

08.12.2021

Boli sme veľmi spokojní. Veľmi dobrá kvalita a rýchle doručenie.

Ilona R.

03.12.2021

Objednala jsem pro kamarádku jako překvapení k svátku.Objednávka i doručení bez jakýchkoli problémů. Čokoláda i ovoce výborné.

Jana Lukášová

06.08.2021

Krásné překvapení pro maminku k narozeninám, doručení bez problémů, ovoce i čokoláda super.

Markéta O.

17.05.2017

Kytici jsem objednala kamarádce na oslavu jejích narozenin.Měla požadavek,že nechce živé květiny. Moje "květina" měla veliký úspěch. Jako jediný dárek nevydržel až do konce oslavy,protože se snědl.

Tereza P.

30.10.2015

Výborný dort.. I nejmenší velikost je vlastně velká. Kvalitní ovoce a velmi dobrá čokoláda.. Doporučuji!

PetraS

04.02.2014

Je to opravdu originální dárek, který potěšil moji maminku ke svátku. S nadšením se s kytkou fotila a volala všem známým, co dostala od své dcery.

Vackovi

16.03.2013

Objednali jsme čokoládový dezert na oslavu kulatin mamince a setkal se s všeobecně kladnými ohlasy. Při obědě dezert zdobil stůl a pak u kafíčka zmizel. Máme z toho hezké fotky.

Podobné výrobky

Nejčastěji dohromady zakoupené

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti