Dort Miluji Tě z popcakes

Hodnocení:

Složení: Sušenky, Tmavá čokoláda, Bílá čokoláda, čokokousky, Barevné čokoládové tyčinky, Růžové hoblinky, Kakao, Potravin. barva (glycerol, barvivo, emulgátor), Čokoláda, Kokos, Lískové ořechy, Popcakes

Velikost: Počet Cena
40 ks 1 039 Kč

Popcake dort ve tvaru srdce Miluji Tě

Hledáte netradiční a zároveň lahodný dárek pro Vaši lásku?

Frutiko srdcový dort je vyroben ve tvaru srdce a je určen pro všechny zamilované Je vyroben z čerstvých upečených a jemných popcakes a je zdoben lahodnou čokoládou, sypaný drcenými lískovými oříšky a různým cukrářským zdobením. Darujte svým blízkým toto srdce a vyjadřete jím, jak je máte rádi. Spolu doručíme i krásný nápis ze sušenky: "Miluji Tě".

Co to jsou popcakes? Popcake by se dal přeložit jako cukrovinka na špejly. Je to absolutní novinka mezi sladkostmi a potěší svým originálním tvarem a neodolatelnou chutí.

Naše produkty si můžete objednat online či telefonicky a po celé České republice vám je doručíme jen za 169 Kč. Spolu s dortem můžete zaslat i krásný pugét růží nebo krabici s tulipány či karafiáty.

lepek, vejce, kokos, mléko, sója, ořechy

Jak dlouho vydrží pečené produkty?

Dorty, cupcakes, dortové kytice a další zákusky doporučujeme spotřebovat co nejdříve, ideálně ihned po doručení nebo do 24 hodin. Pečené produkty pro vás chystáme čerstvé tesně před doručením, korpusy a piškoty pečeme jeden den předem. Produkty, které obsahují krém uchovejte v lednici, dortové kytice bez krému stačí skladovat na chladném místě. Maximální doba spotřeby je 48 hodin, po této době se krém může začít kazit a piškot může začít tvrdnout - okorat.

Jak produkty doručujete?

Všechny produkty dopravují po Praze a Středočeském kraji naši řidiči chladícími vozy. Do ostatních měst ČR je rozváží kurýrní služba Messenger v termoboxech se suchým ledem a chladítky.

Hodnocení zákazníků

Vera Popovicova

07.08.2019

Bezchybná služba, doručení v přesně domuveném čase, dárek krásný a nesmírně chutný, překvapeni veliké, radost obrovská... děkuji

Markéta Drápalová

08.05.2019

Krásné a chuťově výborné. Moc potěšilo.

Martina Jankovská

03.05.2018

Naprostá spokojenost. Srdce doručené včas, předání bez jakýchkoli problému a opravdu jsme si pochutnali. Všechno skvělé, opravdu vřele doporučuji!!!

Veronika Runštuková

08.02.2018

Toto srdce z Popcakes vypadá ve skutečnosti daleko lépe než na obrázku. Navíc je těsto chutné a voňavé. Je to skvělý dárek pro milovaného člověka.

Podobné výrobky

Nejčastěji dohromady zakoupené

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti