Registrace

Jablka v čokoládě mix
Jablka v čokoládě mix Jablka v čokoládě mix Jablka v čokoládě mix Jablka v čokoládě mix

Bonboniéra Jablka v čokoládě mix

Složení kytice:
Jablka, Tmavá čokoláda, Vlašské ořechy, Kokos,


Velikosti:
Přibližný počet:
Váha:
Cena:
15 ks
0,5 kg
399 Kč
20 ks
0,7 kg
549 Kč
9 ks
0,3 kg
249 Kč


Hodnocení produktu rating rating rating rating rating
 
 

Bezpečná platba

Profesionální kurýři

100% čerstvost

Garance spokojenosti
Jak probíhá doručení

Jablka v čokoládě mix

Počet kusů ovoce v krabičce záleží na velikosti dodávaného ovoce. 

Bonboniéra Jablka v čokoládě mix v sobě ukrývá lahodnou kombinaci šťavnatých zelených jablek a hořké čokolády navrchu posypaných oříšky a kokosem. Ovocné bonboniéry jsou originální a zdravější variantou a stejně jako kytice z čokolády představují unikátní způsob jak potěšit a překvapit vaše blízké zdravým dárkem. Zdravé bonboniéry a květiny můžete objednat jednoduše online, doručení po Praze kurýrem je možné již od 2 hodin od objednání. Standardní Jablka v čokoládě mix obsahují 15 čokoládových jablek, velké 20 jablek v čokoládě.

Kombinace šťavnatých a lehce kyselých jablíček odrůdy Granny Smith spolu s semisladkou tmavou belgickou čokoládou je velice oblíbená. Kromě jablíčkové bonboniéry si tuto kombinaci můžete užít také v ovocno-čokoládové kytici Sladké překvapení z jahod, ananasů a jablíček v bílé a tmavé čokoládě. Rozvoz květin a bonboniér po celé ČR je zajištěn externími kurýry za poplatek 169 Kč každý všední den od 8 do 17. hod. Bonboniéru Jahody v čokoládě mix i další můžete tak poslat Vašim známým jako překvapení a pozornost kamkoli po České republice.

mléko, sója, vlašské ořechy

Hodnocení produktu

Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!
Nejhorší           Nejlepší

placeholder

Daniela Žáková

Výborné snoubení chuti kyselého jablíčka a hořké čokolády. Velmi netradiční,ale přesto vynikající. Dárek velmi potěšil chuťové buňky nejednoho účastníka narozeninové oslavy!