Registrace

Jablka v čokoládě
Jablka v čokoládě Jablka v čokoládě Jablka v čokoládě Jablka v čokoládě

Bonboniéra jablka v čokoládě

Složení kytice:
Jablka, Tmavá čokoláda, Čokoládové kousky,


Velikosti:
Přibližný počet:
Váha:
Cena:
15 ks
0,5 kg
399 Kč
20 ks
0,7 kg
549 Kč
9 ks
0,3 kg
249 Kč


Hodnocení produktu rating rating rating rating rating
 
 

Bezpečná platba

Profesionální kurýři

100% čerstvost

Garance spokojenosti
Jak probíhá doručení

Jablka v čokoládě

Počet kusů ovoce v krabičce záleží na velikosti dodávaného ovoce. 

Bonboniéra Jablka v čokoládě přináší lahodnou kombinaci zelených jablíček Granny Smith a kvalitní tmavé čokolády navrch zdobené čokoládovými kousky. Ochutnejte lahodnou kombinaci čerstvých zelených jablíček s čokoládou aranžovaných do ovocné bonboniéryJablka v čokoládě vytvořená z jablek Granny Smith namočených v čokoládě a posypaných čokoládovými kousky zachutná Vám i Vašim přátelům. Standardní bonboniéra obsahuje 15 kousků ovoce, velká 20 kousků. Aranžovaná jablka nabízejí i ovocné kytice.

Ovocné bonboniéry i nové dortové kytice můžete nyní poslat svým blízkým jako dárek kamkoli po celé České republice jen za 169 Kč. Rozvoz originálních dárků a kytic Frutiko po celé ČR probíhá každý všední den od 8:00 do 17:00 a lze jej objednat s jednodenním předstihem telefonicky či online. Potěšte ty, na kterých Vám záleží netradičním a zdravým dárkem v podobě ovocné bonboniéry kdekoli po ČR.

Mléko, sója

Hodnocení produktu

Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!
Nejhorší           Nejlepší

placeholder

SULE GAUCHER

Hey, it was a perfect delicious gift for a person desirous like me! Thank you Frutiko and my husband :) Hope to have more