Registrace

Krabice modrých růží mix
Krabice modrých růží mix Krabice modrých růží mix Krabice modrých růží mix Krabice modrých růží mix

Krabice modrých růží mix

Složení kytice:
Fotografie je pouze ilustrační, barevné odstíny se mohou lišit podle aktuální dostupnosti květin. Složení: 7 modrých růží, 5 bílých karafiátů, 2 bílé kopretiny chryzantémy, 2 listy arálie, 1 gypsofila,


Velikosti:
Cena:
1 249 Kč


Hodnocení produktu rating rating rating rating rating
 
 

Bezpečná platba

Profesionální kurýři

100% čerstvost

Garance spokojenosti
Jak probíhá doručení

Bílá luxusní krabice plná modrých růží a chryzantém

Krabičky růží jsou v poslední době trendy dárek. Frutiko nabízí nové originální pojetí. Modré růže v kombinaci s chryzantémami vypadají v kulaté bílé krabici prostě skvěle. I význam stojí za to- modré růže znamenají věrnost a chryzantémy značí spalující vášeň. Tímto dárkem můžete mnohé naznačit a pokud byste chtěli ještě více, stačí vyplnit text či blahopřání které vytiskneme na kartičku a připojíme společně s květinovou krabicí. Květinové krabice se hodí jako dárek ke všem příležitostem. Obdarujte svoji lásku na výročí, maminku ke Dni matek nebo si udělejte radost sami sobě. Květiny v krabici vydrží dlouho čerstvé a na stole budou nádhernou dekorací.

Krásná květinová krabice jako překvapení

Chcete květinovou krabici darovat? Využijte Frutiko kurýrní služby, která jakýkoliv dárek doveze kamkoliv po celé České republice.Dárková služba Frutiko.cz nabízí kromě květinových krabic i originální ovocné kytice, čokoládové kytice nebo dortové kytice nebo širokou škálu dárků ke všem příležitostem.

 

Hodnocení produktu

Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!
Nejhorší           Nejlepší

placeholder

Lukáš V.

Perfektní. DOručeno ještě ten samý den objednávky