Černá hranatá krabice růží Pro tatínka

Hodnocení:

Složení: Růže

Nejdříve zítra
Velikost: Cena
1 319 Kč
2 034 Kč
2 969 Kč

Modré růže v krabici Pro tatínka

Tatínkové jsou většinou obdarováváni dárky v podobě jídla nebo pití. Ale květiny pro tatínka nejsou zatím zcela běžný dar. Proto jsme pro naše táty připravili luxusní černou krabici s netradičními modrými růžemi a zlatým nápisem Pro tatínka. Ukažte svému otci, jak moc si ho vážíte a pošlete mu nádherné modré růže v krabici. Je to originální dárek ke Dni otců, k jeho narozeninám, nebo jako poděkování za to, že je prostě nejlepším tátou na světe.

Překvapení nebo osobní předání?

Záleží jen na Vás, jestli budete chtít tatínkovi připravit překvapení, nebo mu krabici s růžemi předat osobně. Dárková služba Frutiko rozváží po celé České republice a doveze dárek na Vaše přání kamkoliv, i s osobním věnováním. V nabídce pro tatínky si můžete vybrat z mnoha dárků, které jsme pečlivě vybírali tak, aby potěšili náročné muže. Jedlé ovconé kytice nebo kytice z dortů, hrnečky s Vaším personalizovaným vzkazem nebo ovocné bonboniér. Věříme, že vyberete ten pravý dárek právě pro Vašeho tatínka.

Jak se o květiny starat?

Květiny i květinové flowerboxy uchovávejte na světlém místě v pokojové teplotě. Nevystavujte je přílišnému teplu či slunci na okně či u topení. Květinám v pugétu vyměňujte vodu a stříhejte stonky jednou za dva až tři dny. Do flowerboxu přilévejte obden malé množství vody.

Jak dlouho květiny vydrží?

Květiny v pugétech i květinových boxech vydrží cca týden podle toho, jak se o ně budete starat.

Hodnocení zákazníků

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.

Podobné výrobky

Nejčastěji dohromady zakoupené

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti