Registrace

Kytice "Veronika"
Kytice "Veronika" Kytice "Veronika" Kytice "Veronika"

Kytice "Veronika" Růže a Santini

Složení kytice:
Fotografie je pouze ilustrační, barevné odstíny se mohou lišit podle aktuální dostupnosti květin. Složení: růže bílá, růže žluté, chryzantéma Santini, arálie, šater,


Velikosti:
Cena:
399 Kč


Hodnocení produktu rating rating rating rating rating
 
 

Bezpečná platba

Profesionální kurýři

100% čerstvost

Garance spokojenosti
Jak probíhá doručení

Pugét růží a chryzantém Santiny "Veronika"

Kytice růží doplněná o Santiny je nádherný dárek pro ženy a dívky, které milují květiny v originálních kombinacích. Symbolika žlutých růží značí přátelskou náklonnost, radost, ale také bývají spojeny například s přáním brzkého uzdravení a štěstí. Bílá vyjadřuje čistotu, nevinnost, sympatie a spiritualitu. Není divu, že o kombinaci žlutých a bílých růží je obrovský zájem. Kytice „Veronika“ je nejoblíbenějším dárkem k narozeniny či svátku, ale vynikne i při různých životních okamžicích jako jsou promoce nebo partnerské výročí.

Osobní předání nebo kurýrní služba

Pokud vyvolené ženě nemůžete předat kytici osobně, není nic jednoduššího než využít naší kurýrní službu. Kytice a dárky rozvážíme po celé České republice sedm dní v týdnu. Kromě živých květin se Frutiko specializuje kytice ovocné a dortové. Přidejte ke kytici „Veronika“ ještě sladké jahody v čokoládě v bonboniéře a zaručujeme originální překvapení a úsměv na tvářích obdarovaných.

Hodnocení produktu

Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!
Nejhorší           Nejlepší

placeholder

Jaroslava Krsičková

Čerstvé a krásně uvázané květiny doručené přesně tam kam patří.