Registrace

Kytice "Martina"
Kytice "Martina" Kytice "Martina" Kytice "Martina"

Kytice "Martina" Růže a Chryzantémy

Složení kytice:
Fotografie je pouze ilustrační, barevné odstíny se mohou lišit podle aktuální dostupnosti květin. Složení: krémové růže, santiny, růžové chryzantémy, kokosový list, šater,


Velikosti:
Cena:
799 Kč

 
 

Bezpečná platba

Profesionální kurýři

100% čerstvost

Garance spokojenosti

Pugét krémových růží a chryzantém

Květinový pugét z krémových růží a růžových chryzantém je oblíbená svatební kytice. S naším originálním pojetím můžete pugét věnovat například čerstvým maturantům nebo absolventům vysokých škol na promoci. Na oko velmi slavnostní kytice se hodí i jako narozeninové blahopřání nebo symbol poděkování. Kombinace růžové a krémové je barevné sladění pro dámy jak dělané. Chcete Vaši lásku obdarovat kyticí, ale samotné svázané růže už jste věnovali tolikrát? Pak je tento pugét to pravé.

S doručením po celé ČR překvapíte kdykoliv si přejete

Frutiko rozváží kytice po celé České republice sedm dní v týdnu. Využijte naši kurýrní službu a nechte krásný pugét růží a chryzantém dovézt osobě, kterou chcete obdarovat a potěšit. V ceně kytice je i možnost zanechání blahopřání nebo vzkazu, který bude k pugétu připojen. Podívejte se na Frutiko nabídku a inspirujte se originálními ovocnými kyticemi, květinovými krabicemi nebo dárky pro každou příležitost.

Hodnocení produktu

Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!
Nejhorší           Nejlepší 
TOPlist