Muffiny pro tátu

Hodnocení:

Složení: Muffiny, Fondán, Barvivo gelové, Bílá čokoláda, Krém na cupcakes, Čokoláda

Velikost: Počet Cena
4 ks 369 Kč
6 ks 469 Kč
9 ks 679 Kč
12 ks 889 Kč
20 ks 1 469 Kč
30 ks 2 099 Kč

Muffiny pro tátu

Má váš tatínek rád sladké? Objednejte mu originální dárek ke Dni otců, narozeninám nebo jen tak pro radost lahodné muffiny. Dárek pro tátu je vždy těžké vymyslet, ale s Frutiko muffiny nešlápnete rozhodně vedle. Lahodné a vláčné těsto je vyrobeno z kvalitních surovin a doručujeme muffiny rovnou po upečení a vychladnutí. Muffiny tvarobě připomíná malý dortík, takže s hodí i jako krásný dárek tátovi k narozeninám nebo svátku. Uvidíte, že se s rád rozdělí o takovou dobrotu.

Překvapení pro tátu

Den otců se slaví každoročně třetí neděli v červnu. Překvapte svého tatínka a nechte mu zaslat dárek jako dělaný pro muže. Modré muffiny s tematickými nápisy potěší každého tátu. Jsou přece darovány z lásky.

Netradiční dárková služba Frutiko rozváží svým zákazníkům po celé České republice sedm dní v týdnu. Postaráme se o občerstvení na Vaší party nebo oslavu. Frutiko.cz se specializuje na ovocné kytice, květinové krabice a mnoho dalších krásných produktů.

mléko, sója, lepek, vejce

Jak dlouho vydrží pečené produkty?

Dorty, cupcakes, dortové kytice a další zákusky doporučujeme spotřebovat co nejdříve, ideálně ihned po doručení nebo do 24 hodin. Pečené produkty pro vás chystáme čerstvé tesně před doručením, korpusy a piškoty pečeme jeden den předem. Produkty, které obsahují krém uchovejte v lednici, dortové kytice bez krému stačí skladovat na chladném místě. Maximální doba spotřeby je 48 hodin, po této době se krém může začít kazit a piškot může začít tvrdnout - okorat.

Jak produkty doručujete?

Všechny produkty dopravují po Praze a Středočeském kraji naši řidiči chladícími vozy. Do ostatních měst ČR je rozváží kurýrní služba Messenger v termoboxech se suchým ledem a chladítky.

Hodnocení zákazníků

Markéta Dvořáková

16.01.2020

Krásný dárek, ze kterého měl manžel velikou radost.Doporučuji

Podobné výrobky

Nejčastěji dohromady zakoupené

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti