Svatební dorty

Nejprodávanější produkty

1

Svatební dort

Svatební dort Svatební dort vytvořený z malých dortových růžiček, muffinů a popcaků naaranžovaných do podoby kytice nadchne všechny hosty Vaší sva...

od 1 039 Kč

2

Třípatrový svatební dort

Třípatrový svatební dort naháč s ovocem nebo květinami...

od 8 079 Kč

Svatební dorty

Svatební dort objednáváte jednou za život a musí být proto prostě dokonalý. Ať už jste si vysnili jednoduchý jednopatrový svatební dort, klasický dvoupatrový nebo velký třípatrový dort pro velkou svatbu s hodně hosty, rádi vám upečeme ten nejlepší svatební dort dle vašich přání a požadavků. Mezi nejoblíbenější svatební dorty patří ovocný svatební dort, moderní nahatý svatební dort, krémový svatební dort polévaný stékanou čokoládou nebo luxusní svatební dort s okázalým zdobením, který oslní všechny svatební hosty.

Svatební dort i sladký catering - sweetbar s cupcakes a minidortíky

Připravíme pro vás nejen ten nejkrásnější svatební dort, ale také celý svatební sladký bar a to v jednotném designu sladěném s celou svatbou. Sweetbar čítá svatební cupcakes, svatební dezerty a minizákusky, skleničkové a kelímkové dezerty, makronky, tartaletky a další netradiční svatební dortíky. Doplníme jej i o čerstvé ovoce v belgické čokoládě a originální svatební ovocné kytice.

Ochutnávka, objednávka a cena svatebního dortu

Svatební dort si u nás můžete objednat online nebo telefonicky, případně emailem na info@frutiko.cz. Budeme od vás chtít vědět počet lidí, pro kolik osob je dort určen, požadavky na příchuť a složení a požadovaný vzhled. Můžete nám zaslat foto nejhezčích svatebních dortů, které se vám líbí. Fotografie svatebních dortů, které jsme dělali, si můžete prohlédnout v naší fotogalerii. Přesný ceník na našem eshop nenajdete, rádi vám ale uděláme cenu svatebního dortu na základě vaší poptávky. Cena za svatební dort se pohybuje kolem 100 Kč za porci, tedy za cca 150 gramů. Dvoupatrový svatební dort pro 80 lidí váží cca 12 kilo a stojí kolem 8tis Kč. Nabízíme také ochutnávku svatebních dortů a  dezertů přímo u nás ve Frutiku v Čestlicích u Prahy po předchozí domluvě.

Rozvoz svatebních dortů ve městech Praha, Brno a celá ČR

Svatební dort doručíme přímo na místo svatby, kde jej vybalíme a poskládáme tak, aby se mu při přepravě nic nestalo. Standardně doručujeme svatební dorty pouze po Praze a středočeském kraji za příplatek 500 Kč. Po domluvě zvládneme dorty doručit i do jiných měst jako Hradec Králové, Liberec, Pardubice, Ústí nad Labem, Karlovy Vary, Plzeň, Teplice, České Budějovice či Tábor. Města jako Ostrava, Zlín či Uherské Hradiště jsou na rozvoz vícepatrových svatebních dortů bohužel moc daleko, klasické dorty tam ale doručujeme.

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti