Jahody banány LILA

Hodnocení:

Složení: Banán, Jahody, Čokoláda, Bílá čokoláda, Čokoláda karamelová, Sušenky, Zlatý bisquit, Potravin. barva (glycerol, barvivo, emulgátor)

Velikost: Přibližný počet Váha Cena
9 ks 0.30 kg 459 Kč
12 ks 0.40 kg 579 Kč
18 ks 0.60 kg 759 Kč
24 ks 0.80 kg 989 Kč

Bonboniéra Banány a jahody Lila

Čerstvé jahody a banány v belgické čokoládě - to je nejlepší a nejoblíbenější kombinace ovoce v čokoládě v našich netradičních ovocných bonboniérách. Tato elegantní bonboniéra v jemné světle fialové barvě obsahuje ty nejlepší kousky čerstvých jahod a banánů zdobených v bílé - potravinářskou barvou na fialovo barvené čokoládě a také karamelové zlaté čokoládě. Vše je zdobeno ještě rozdrcenými LOTUS sušenkami a zlatými šupinkami. Velmi elegantní a stylový dárek pro ženu nebo občerstvení na svatbu či společenskou akci. Doručujeme čerstvé, chlazené, v perfektní kvalitě kamkoli v Čechách.

ořechy, mléko, sója

Banán, Jahody, Čokoláda - cukr, kakaové máslo, emulgátor: E322 SOJOVÝ lecitin, aroma, rostlinný tuk (palmová jádra, kokosový ořech), Bílá čokoláda - sušené MLÉKO, laktóza., Čokoláda karamelová - sušené MLÉKO, kakaová hmota, karamelizovaný cukr, koření, Sušenky, Zlatý bisquit - Pšeničná mouka, cukr, rostlinný tuk( slunečnicový, řepkový), mléčný tuk, mléčný cukr, mléčné proteiny, sůl, sladový extrakt z ječmene, kypřící prostředek: E500ii, emulgátor:slunečnicový lecithin, antioxidant:E306, Barvivo dle vybrané barevné kombinace (Glycerol E422, lecitin slunečnicový E322) Bílá(E171) Lila (E171, E133, E120) Fialová(E127, E133) Červená(E120) Hot pink(E171, E127) Růžová(E171,E120) Pudrová(E171, E172) Hnědá(E172) Černá(E153) Šedá(E171, E153) Červe

Jak produkty doručujete?

Všechny produkty dopravují po Praze a Středočeském kraji naši řidiči chladícími vozy. Do ostatních měst ČR je rozváží kurýrní služba Messenger v termoboxech se suchým ledem a chladítky.

Jak dlouho ovoce vydrží?

Ovocné kytice a bonboniéry je třeba spotřebovat do 24 hodin od doručení. Nesnědený zbytek vyjměte ze špejlí a obalu, vložte do uzavíratelné krabičky na jídlo a uchovejte v lednici. Zkonzumujte co nejdříve.

Hodnocení zákazníků

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.

Podobné výrobky

Nejčastěji dohromady zakoupené

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti