Dort Nářadí

Hodnocení:

Složení: Barvivo gelové, Fondán

Nejdříve zítra
Velikost: Výška Cena
14 cm 1 319 Kč
8 cm 1 649 Kč
10 cm 2 089 Kč
10 cm 2 529 Kč
20 cm 3 079 Kč

Dort Nářadí pro opraváře

Motivy ZOO na narozeninovém dortu bude roztomilým prvkem na oslavě narozenin Vašeho dítěte. Hodí se jak pro holčičky, tak i pro kluky. Tygr, žirafa a opice jsou ozdobou dortu a samozřejmostí je i jméno Vašeho oslavence společně s věkem. Fondánový dort je upečen z prvotřídních surovin a vyrobí ho pro Vás naše profesionální zkušené cukrářky. Frutiko je nejenom netradiční pekárna, specializuje se na ovocné, čokoládové a dortové kytice a v nabídce nechybí ani dárky, které si můžete personalizovat podle Vás.

Dort doručíme až k oslavenci

Dort na objednávku je možné doručit kamkoliv po České republice. Chcete své dítko překvapit? Stačí dort objednat ao vše ostatní se postaráme my. Naši kurýři ho potřebují až k rukám oslavence a zajistí tak krásné narozeninové překvapení. Samozřejmostí je Váš osobní vzkaz, který bude vytištěn na kartičce a doručen společně s dortem.

sója, lepek, vejce, mléko

Jak produkty doručujete?

Všechny produkty dopravují po Praze a Středočeském kraji naši řidiči chladícími vozy. Do ostatních měst ČR je rozváží kurýrní služba Messenger v termoboxech se suchým ledem a chladítky.

S jakým předstihem dort objednat?

Klasické pečené dorty je potřeba objednat nejméně tři dny před požadovaným doručením, doporučujeme ale objednávat s větším předstihem.

Hodnocení zákazníků

Eva Ranglová

06.08.2021

Naprostá spokojenost ❤světlý piškot s tvarohovou naplní a bananem, k ročním narozeninám syna a pochutnali si děti i dospělý. Vypadal i chutnal opravdu skvěle! skvělý dort a i doručení, vše proběhlo dle představ.
Velmi ráda objednám znovu ❤

Michaela

06.08.2021

Moc dobry dort zvolila jsem Red Velvet korpus a mascarpone krem❤️
Vsem moc chutnal a vypadal presne podle obrazku dekujeme?

Podobné výrobky

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti