Barevná hvězda

Hodnocení:

Složení: Ananas, Čokoláda, Bílá čokoláda, Tmavá čokoláda, Barevné čokoládové tyčinky

Velikost: Přibližný počet Váha Cena
10 ks 0.90 kg 459 Kč
15 ks 1.35 kg 839 Kč

Barevná hvězda

 

Ovocnou bonboniéru Barevná hvězda tvoří šťavnaté kousky ananasu ve tvaru hvězd namáčené v tmavé a bílé belgické čokoládě. Tečka v podobě barevného zdobení z ní dělá nejen ideální sladkost pro děti, ale i pro ženy a muže při každé příležitosti. Sladká krabička s kousky ananasu se sypáním potěší oko i vaše zdraví.

Podobně lahodnou chuť spojení ovoce a čokolády najdete v bohatém výběru čokoládových kytic Frutiko, které k vám doručíme po celé České republice. Najdete u nás nejen jednodruhové laskominy jako jsou Barevná hvězda nebo Růžové jahody s růžovou čokoládou, ale i opravdový Ovocný festival.

 

mléko, sója

Ananas, Čokoláda - cukr, kakaové máslo, emulgátor: E322 SOJOVÝ lecitin, aroma, rostlinný tuk (palmová jádra, kokosový ořech), Bílá čokoláda - sušené MLÉKO, laktóza., Hořká čokoláda - kakaová hmota, odtučněné kakao, laktóza., Barevné čokoládové tyčinky - cukr, pšeničná MOUKA, kakaový prášek, Potahová látka: Karnaubský vosk E903, Barviva: Košenila E120, beta karoten E160a(iii), karamel E150b, brilantní modř E133.

Jak produkty doručujete?

Všechny produkty dopravují po Praze a Středočeském kraji naši řidiči chladícími vozy. Do ostatních měst ČR je rozváží kurýrní služba Messenger v termoboxech se suchým ledem a chladítky.

Jak dlouho ovoce vydrží?

Ovocné kytice a bonboniéry je třeba spotřebovat do 24 hodin od doručení. Nesnědený zbytek vyjměte ze špejlí a obalu, vložte do uzavíratelné krabičky na jídlo a uchovejte v lednici. Zkonzumujte co nejdříve.

Hodnocení zákazníků

Usman Ahmed

17.05.2017

I sent Sprinkle Star to my niece and nephew living in Prague. They liked it so much. The pineapple covered with chocolate is amazingly tasty, delicious and yummy :-). My brother's whole family just loved it. Thank you FrutiKo for such a nice bunch of sweets and fruits and especially your timely delivery service

Podobné výrobky

Nejčastěji dohromady zakoupené

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti