Registrace

Dětský dort
Dětský dort Dětský dort Dětský dort Dětský dort

Dětský dort

Složení kytice:
Muffiny kulaté, Bílá čokoláda, Fondán,


Velikosti:
Přibližný počet:
Cena:
30
749 Kč
45
999 Kč
60
1 249 Kč


Hodnocení produktu rating rating rating rating rating
 
 

Bezpečná platba

Profesionální kurýři

100% čerstvost

Garance spokojenosti
Jak probíhá doručení

Dort pro děti

Lehký a zdravý dětský dort z malých muffinových dortíků ve tvaru kuliček máčených v čokoládě a zdobených barevnými kytičkami z fondánu potěší všechny děti jako dárek a dort zároveň. Jako dětské dorty k narozeninám či jiným příležitostem můžete kromě dortových kytic objednat také ovocné kytice, které splní vysoké nároky na dort pro děti z kvalitních čerstvých surovin. Pokud chcete své ratolesti potěšit pěkným a chutným dortem, vyberte jeden z produktů Frutiko, objednejte online a nechte si dort či kytici doručit například přímo na dětskou narozeninovou oslavu. Dort a zároveň dárek pro děti je vhodný na Den dětí či narozeniny. Vyzkoušejte tento netradiční dětský dort.

Tuto veselou dortovou kytici lze rozvážet kamkoli po ČR na zvolenou adresu - a to jen za 169 Kč - každý všední den od 8 do 17 hodin. A když k ní přidáte i ovocnou bonboniéru Barevné jahody v čokoládě bude Vaše "barevná" párty kompletní.

mléko, sója, lepek, vejce

Hodnocení produktu

Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!
Nejhorší           Nejlepší

placeholder

Abey

I don’t want to let my children eat fat cake but I taste Frutiko cakes and I love it it is soft and light I will order this children cake for my lovely Mila's birthday.