Dortové nanuky LILA

Hodnocení:

Složení: Piškotový korpus, Potravin. barva (glycerol, barvivo, emulgátor), Čokoláda, Fondán, Bílá čokoláda, Čokoláda karamelová, Čokoládové ozdoby, cukrové krystalky, Krém na cupcakes, Zlatý bisquit

Velikost: Počet Cena
5 ks 399 Kč
10 ks 789 Kč
15 ks 1 149 Kč
20 ks 1 469 Kč

Dortové nanuky popcake lila

Pečené nanuky z dortového těsta jsou novinkou mezi dezerty. Není to klasická zmrzlina, ale naopak zákusek, vytvořený z piškotového těsta (korpusu), rozdrobeného a smíchaného s lahodným krémem z mascarpone a belgické čokolády. To vše je obaleno a namočeno do lahodné světle fialové a zlaté karamelové čokolády a dozdobeno čokoládovými ozdobami, cukrovými perličkami a fondánovými kytičkami. Tyto elegantní a originální mini dortíky na špejli se hodí nejen jako dárek, ale také jako občerstvení na svatbu či jinou společenskou akci.

mléko, sója, lepek, vejce

Jak dlouho vydrží pečené produkty?

Dorty, cupcakes, dortové kytice a další zákusky doporučujeme spotřebovat co nejdříve, ideálně ihned po doručení nebo do 24 hodin. Pečené produkty pro vás chystáme čerstvé tesně před doručením, korpusy a piškoty pečeme jeden den předem. Produkty, které obsahují krém uchovejte v lednici, dortové kytice bez krému stačí skladovat na chladném místě. Maximální doba spotřeby je 48 hodin, po této době se krém může začít kazit a piškot může začít tvrdnout - okorat.

Jak produkty doručujete?

Všechny produkty dopravují po Praze a Středočeském kraji naši řidiči chladícími vozy. Do ostatních měst ČR je rozváží kurýrní služba Messenger v termoboxech se suchým ledem a chladítky.

Hodnocení zákazníků

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.

Podobné výrobky

Nejčastěji dohromady zakoupené

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti