Fialová kytice

Hodnocení:

Složení: Tulipány, Pryskyřník

Velikost: Cena
1 049 Kč
1 679 Kč

Fialové květiny pryskyřníky v pugétu

Tento elegantní fialový pugét obsahuje fialové tulipány a pryskyřník neboli ranunculus. Pryskyřníky jsou velmi oblíbené letní květiny především pro své syté barvy. Jejich bohaté květy jsou podobné pivoňkám. Díky tomu, že vydrží dlouho čerstvé jsou oblíbené jako řezané květiny do vázy. V poslední době jsou hitem svatebních květin, svatební kytice s pryskyřníky se těší u nevěst velké oblibě. Pryskyřník můžete pěstovat v květináči i na zahradě, hlízy pryskyřníku se sází na jaře od března do dubna.

Význam fialových květin

Fialové květiny vyjadřují jemnost a zdrženlivost. Fialová barva symbolizuje také tajemno, bohatství a empatii, ale i melancholii, duchovnost a královský původ. Mezi oblíbené druhy fialových květin patří kromě tulipánů a pryskyřníků také levandule, kosatce či jarní květiny krokusy. Tuto jemnou fialovou kytici doručíme oslavenci kamkoli po celé České republice čerstvou, chlazenou v dárkovém balení s blahopřáním.

Jak se o květiny starat?

Květiny i květinové flowerboxy uchovávejte na světlém místě v pokojové teplotě. Nevystavujte je přílišnému teplu či slunci na okně či u topení. Květinám v pugétu vyměňujte vodu a stříhejte stonky jednou za dva až tři dny. Do flowerboxu přilévejte obden malé množství vody.

Jak dlouho květiny vydrží?

Květiny v pugétech i květinových boxech vydrží cca týden podle toho, jak se o ně budete starat.

Hodnocení zákazníků

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.

Podobné výrobky

Nejčastěji dohromady zakoupené

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti