Jahodový dort

Hodnocení:

Složení: Jahody, Sušenky, Krém mascarpone

Nejdříve za 3 dny
Velikost: Výška Cena
14 cm 1 389 Kč
10 cm 1 849 Kč
10 cm 2 309 Kč
10 cm 2 769 Kč

Lehký jahodový dort s mascarpone

Nejlepší dort s čerstvými jahodami, lehkým krémem z mascarpone a smetany a Lotus sušenkami potěší jako narozeninový dort děti i dospělé. Tento oblíbený jahodový dort je zdobený jahodami na vršku dortu, čerstvé jahody jsou ale schované i uvnitř dortu a kromě nakrájených čerstvých jahod najdete v dortu i jahodovou dřeň - jahodové pyré z rozmixovaných jahod. Luxusní karamelové Lotus sušenky dort obklopují kolem dokola. Náš jahodový dort s lotuskami je lepší než karamelový dort z Lotusek nebo nepečený lotuskový dort - oba jsou dost sladké. Náš ovocný dort s čerstvými jahodami je Lotuskami zdobený jen po stranách, uvnitř najdete spoustu ovoce - čerstvých jahod a jahodové pyré a dále lehký krém z mascarpone a šlehačky.

Recept na nejlepší dort s jahodami

Náš recept na jahodový dort obsahuje jen kvalitní ingredience - jahody, světlý piškotový korpus, krém z mascarpone a šlehačky  a lotus sušenky - nic víc, nic míň. Želatinu na jahody běžně nedáváme - není to potřeba, protože naše jahody jsou zcela čerstvé, krásně červené a sladké. Pokud si ale přejete dort s jahodovým želé, připravíme vám ho. Jahodový dort Vám na přání upečeme také bezlepkový, veganský, či zohledníme jiné speciální požadavky a alergie. Dort doručíme po celé Praze, Brně i celé České republice.


mléko, sója, lepek, vejce

Jak dlouho vydrží pečené produkty?

Dorty, cupcakes, dortové kytice a další zákusky doporučujeme spotřebovat co nejdříve, ideálně ihned po doručení nebo do 24 hodin. Pečené produkty pro vás chystáme čerstvé tesně před doručením, korpusy a piškoty pečeme jeden den předem. Produkty, které obsahují krém uchovejte v lednici, dortové kytice bez krému stačí skladovat na chladném místě. Maximální doba spotřeby je 48 hodin, po této době se krém může začít kazit a piškot může začít tvrdnout - okorat.

Jak produkty doručujete?

Všechny produkty dopravují po Praze a Středočeském kraji naši řidiči chladícími vozy. Do ostatních měst ČR je rozváží kurýrní služba Messenger v termoboxech se suchým ledem a chladítky.

S jakým předstihem dort objednat?

Klasické pečené dorty je potřeba objednat nejméně tři dny před požadovaným doručením, doporučujeme ale objednávat s větším předstihem.

Hodnocení zákazníků

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.

Podobné výrobky

Nejčastěji dohromady zakoupené

Pro radost

Pro radost

od 939 Kč

Jahodové Trio

Jahodové Trio

459 Kčod 399 Kč

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti