Jahodový dort

Hodnocení:

Složení: Jahody, Sušenky, Krém mascarpone

Nejdříve za 3 dny
Velikost: Výška Cena
14 cm 1 319 Kč
10 cm 1 759 Kč
10 cm 2 199 Kč
10 cm 2 639 Kč

Lehký jahodový dort s mascarpone

Nejlepší dort s čerstvými jahodami, lehkým krémem z mascarpone a smetany a Lotus sušenkami potěší jako narozeninový dort děti i dospělé. Tento oblíbený jahodový dort je zdobený jahodami na vršku dortu, čerstvé jahody jsou ale schované i uvnitř dortu a kromě nakrájených čerstvých jahod najdete v dortu i jahodovou dřeň - jahodové pyré z rozmixovaných jahod. Luxusní karamelové Lotus sušenky dort obklopují kolem dokola. Náš jahodový dort s lotuskami je lepší než karamelový dort z Lotusek nebo nepečený lotuskový dort - oba jsou dost sladké. Náš ovocný dort s čerstvými jahodami je Lotuskami zdobený jen po stranách, uvnitř najdete spoustu ovoce - čerstvých jahod a jahodové pyré a dále lehký krém z mascarpone a šlehačky.

Recept na nejlepší dort s jahodami

Náš recept na jahodový dort obsahuje jen kvalitní ingredience - jahody, světlý piškotový korpus, krém z mascarpone a šlehačky  a lotus sušenky - nic víc, nic míň. Želatinu na jahody běžně nedáváme - není to potřeba, protože naše jahody jsou zcela čerstvé, krásně červené a sladké. Pokud si ale přejete dort s jahodovým želé, připravíme vám ho. Jahodový dort Vám na přání upečeme také bezlepkový, veganský, či zohledníme jiné speciální požadavky a alergie. Dort doručíme po celé Praze, Brně i celé České republice.


mléko, sója, lepek, vejce

Jak dlouho vydrží pečené produkty?

Dorty, cupcakes, dortové kytice a další zákusky doporučujeme spotřebovat co nejdříve, ideálně ihned po doručení nebo do 24 hodin. Pečené produkty pro vás chystáme čerstvé tesně před doručením, korpusy a piškoty pečeme jeden den předem. Produkty, které obsahují krém uchovejte v lednici, dortové kytice bez krému stačí skladovat na chladném místě. Maximální doba spotřeby je 48 hodin, po této době se krém může začít kazit a piškot může začít tvrdnout - okorat.

Jak produkty doručujete?

Všechny produkty dopravují po Praze a Středočeském kraji naši řidiči chladícími vozy. Do ostatních měst ČR je rozváží kurýrní služba Messenger v termoboxech se suchým ledem a chladítky.

S jakým předstihem dort objednat?

Klasické pečené dorty je potřeba objednat nejméně tři dny před požadovaným doručením, doporučujeme ale objednávat s větším předstihem.

Hodnocení zákazníků

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.

Podobné výrobky

Nejčastěji dohromady zakoupené

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti