Jahodová bonboniéra s logem

Hodnocení:

Složení: Jahody, Čokoláda, Bílá čokoláda, Tmavá čokoláda, Fondán, Jedlý tisk

Velikost: Přibližný počet Váha Cena
9 ks 0.30 kg 459 Kč
12 ks 0.40 kg 579 Kč
18 ks 0.60 kg 759 Kč
24 ks 0.80 kg 989 Kč

Bonboniéra Jahod v čokoládě s jedlým logem firmy

Logem zdobíme cca jednu třetinu celkového počtu jahod v bonboniéře, lze domluvit i jiný poměr. Přesný počet kusů ovoce v krabičce záleží na velikosti dodávaného ovoce.

Jahody v čokoládě, to je skvělá kombinace, která oživí Vaši firemní akci nebo poradu. Občerstvení na firemní akci dotáhnete k dokonalosti pokud objednáte dobroty ozdobené jedlým logem Vaší společnosti. Logo tiskneme jedlým inkoustem na jedlý papír, takže ho můžete opravdu celé sníst i s jahodou. Jeho chuť je sladká, protože je na jedlém fondánu, který chutná jako marcipán.

Všechny ovocné bonboniéry doručujeme kurýry kamkoli po celé ČR chlazené a čerstvé. Vaši zaměstnanci i firemní partneři na Vašem firemním cateringu jistě ocení také další občerstvení s jedlým logem jako třeba firemní cupcakes s logem.

mléko, sója

Jahody, Čokoláda - cukr, kakaové máslo, emulgátor: E322 SOJOVÝ lecitin, aroma, rostlinný tuk (palmová jádra, kokosový ořech), Bílá čokoláda - sušené MLÉKO, laktóza., Hořká čokoláda - kakaová hmota, odtučněné kakao, laktóza., Fondán - cukr, glukozový sirup, voda, rostlinné tuky (kokosový, hydrogenovaný olej z palmových jader), bramborový škrob, zahušťovadla: xanthanová guma, aroma, sorban draselný, kyselina citronová., Jedlý tisk - voda, škrob: E422, regulátor kyselosti: E330, konzervant: E202, Barviva E102/E122/E133/E151/E122/E133/E110/E102/E104/E124/E129, E151: mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí, jedlý papír - modifikované škroby: E1412, E1422, malto

Jak produkty doručujete?

Všechny produkty dopravují po Praze a Středočeském kraji naši řidiči chladícími vozy. Do ostatních měst ČR je rozváží kurýrní služba Messenger v termoboxech se suchým ledem a chladítky.

Jak dlouho ovoce vydrží?

Ovocné kytice a bonboniéry je třeba spotřebovat do 24 hodin od doručení. Nesnědený zbytek vyjměte ze špejlí a obalu, vložte do uzavíratelné krabičky na jídlo a uchovejte v lednici. Zkonzumujte co nejdříve.

Hodnocení zákazníků

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.

Podobné výrobky

Nejčastěji dohromady zakoupené

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti