Ovocný kornout s logem

Hodnocení:

Složení: Jahody, Banán, Tmavá čokoláda, Bílá čokoláda, Čokoláda

Velikost: Přibližný počet Váha Cena
6 ks 0.20 kg 289 Kč
6 ks 0.20 kg 289 Kč
6 ks 0.20 kg 289 Kč

Kornout s čerstvým ovocem v čokoládě s logem firmy

Logo firmy vytiskneme na nálepku na papírový kornout nebo jedlým tiskem na fondán a umístíme na jeden kousek ovoce v čokoládě. Kornout obsahuje  6 kousků ovoce v čokoládě.

Čerstvé ovoce v belgické čokoládě v papírovém kornoutu je ideálním občerstvením na Váš firemní den či školení. Jahody a banány v tmavé a bílé belgické čokoládě dodají účastníkům akce potřebnou energii k soustředění a také vitamíny. Ovoce v čokoládě v kornoutu se dobře konzumuje, každý účastník či host akce si jej může vzít do ruky ke kávě. Jeden kousek ovoce v čokoládě na vršku kornoutu může být ozdoben jedlým logem vytištěným jedlým inkoustem na jedlý fontánový papír. Návštěvníci Vaší firemní akce, dnu otevřených dveří či jiné události budou tímto občerstvením nadšení.

Kromě jedlého loga můžete na ovoce umístit jedlý GR KÓD s funkčním odkazem

Dle Vašeho přání vytiskneme na jahody a banány místo loga třeba jedlý QR kód, který bude směřovat na Vaše webové stránky nebo třeba na stránku s programem akce. Na firemní catering můžete využit i další jedlé dárky s logem firmy, například firemní cupcakes nebo velký firemní dort s logem.

mléko, sója

Jak produkty doručujete?

Všechny produkty dopravují po Praze a Středočeském kraji naši řidiči chladícími vozy. Do ostatních měst ČR je rozváží kurýrní služba Messenger v termoboxech se suchým ledem a chladítky.

Jak dlouho ovoce vydrží?

Ovocné kytice a bonboniéry je třeba spotřebovat do 24 hodin od doručení. Nesnědený zbytek vyjměte ze špejlí a obalu, vložte do uzavíratelné krabičky na jídlo a uchovejte v lednici. Zkonzumujte co nejdříve.

Hodnocení zákazníků

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.

Podobné výrobky

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti