Jarní dortové nanuky

Hodnocení:

Složení: Fondán, Bílá čokoláda, Čokoláda jahodová, Čokoládové ozdoby, cukrové krystalky, Krém na cupcakes, Piškotový korpus, Potravin. barva (glycerol, barvivo, emulgátor), Čokoláda

Velikost: Počet Cena
5 ks 399 Kč 359 Kč
10 ks 789 Kč 749 Kč
15 ks 1 149 Kč 1 109 Kč
20 ks 1 469 Kč 1 429 Kč

Dortové nanuky jarní

Pečené nanuky z dortového těsta jsou inovací v oblasti dezertů. Nejedná se o klasickou zmrzlinu, ale o netradiční zákusek vytvořený z piškotového těsta, které je rozdrobené a smíchané s bohatým krémem z mascarpone a belgické čokolády. Celý tento dezert je obalený a ponořený do lahodné světle žluté a růžové čokolády, a navíc ozdobený čokoládovými dekoracemi, cukrovými perličkami a fondánovými kvítky. Tyto elegantní a originální mini dortíky na špejli jsou perfektním dárkem pro všechny dívky a ženy, které rády mlsají. Pro muže rádi připravíme variantu v jiné barevné kombinaci.

mléko, sója, lepek, vejce

Jak dlouho vydrží pečené produkty?

Dorty, cupcakes, dortové kytice a další zákusky doporučujeme spotřebovat co nejdříve, ideálně ihned po doručení nebo do 24 hodin. Pečené produkty pro vás chystáme čerstvé tesně před doručením, korpusy a piškoty pečeme jeden den předem. Produkty, které obsahují krém uchovejte v lednici, dortové kytice bez krému stačí skladovat na chladném místě. Maximální doba spotřeby je 48 hodin, po této době se krém může začít kazit a piškot může začít tvrdnout - okorat.

Jak produkty doručujete?

Všechny produkty dopravují po Praze a Středočeském kraji naši řidiči chladícími vozy. Do ostatních měst ČR je rozváží kurýrní služba Messenger v termoboxech se suchým ledem a chladítky.

Hodnocení zákazníků

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.

Podobné výrobky

Nejčastěji dohromady zakoupené

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti