Křídla motýlí

Hodnocení:

Složení: Ananas, Hrozno, Jablka, Jahody, Kiwi, Grep, Čokoláda, Bílá čokoláda, Mléčná čokoláda

Velikost: Výška Váha Cena
30 cm 1.20 kg 999 Kč
32 cm 1.80 kg 1 469 Kč
35 cm 2.20 kg 1 839 Kč

Ovocná kytice s motýly

Tuto ovocnou kytici jsme nazvali podle hitu Anety Langerové "Křídla motýlí," protože ji zdobí ananasoví motýlci. Tato kytice z čerstvého ovoce má takovou jarní veselou náladu. Obsahuje jablka, jahody, ananas, kiwi, hroznové víno a grep. Grepy jsou velmi zdravé, kromě vitamínu C obsahují také flavonoidy - látky, které mají antioxidační účinky, zvyšují imunitu, zlepšují krevní oběh a snižují hladinu cholesterolu v krvi. Květina z ovoce se hodí jako dárek pro ženy i muže. Tato veselá jarní kytička je skvělým dárkem mamince ke Dni matek nebo mladé dívce k narozeninám.

mléko, sója

Ananas, Hrozno, Jablka, Jahody, Kiwi, Grep, Čokoláda - cukr, kakaové máslo, emulgátor: E322 SOJOVÝ lecitin, aroma, rostlinný tuk (palmová jádra, kokosový ořech), Bílá čokoláda - sušené MLÉKO, laktóza., Mléčná čokoláda - sušené mléko, kakaová hmota.

Jak produkty doručujete?

Všechny produkty dopravují po Praze a Středočeském kraji naši řidiči chladícími vozy. Do ostatních měst ČR je rozváží kurýrní služba Messenger v termoboxech se suchým ledem a chladítky.

Jak dlouho ovoce vydrží?

Ovocné kytice a bonboniéry je třeba spotřebovat do 24 hodin od doručení. Nesnědený zbytek vyjměte ze špejlí a obalu, vložte do uzavíratelné krabičky na jídlo a uchovejte v lednici. Zkonzumujte co nejdříve.

Hodnocení zákazníků

Zuzana

16.03.2024

Vynikající, fakt mi udělala radost

Podobné výrobky

Nejčastěji dohromady zakoupené

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti