Modré z nebe

Hodnocení:

Složení: Fondán, Tmavá čokoláda, Bílá čokoláda, Potravin. barva (glycerol, barvivo, emulgátor), Čokoláda, Popcakes

Velikost: Počet Cena
30 ks 839 Kč
45 ks 1 129 Kč
60 ks 1 419 Kč

Modré z nebe na Vašem stole

Kombinace lahodných popcakes a muffinů, které jsou namáčeny v pravé belgické čokoládě, je prostě neodolatelná. Modrá barva s hvězdami připomíná noční nebe, proto bude dortová kytice skvělou dekorací na Vaší party. Dokud se nesní. Potěšte své blízké a darujte jim originální kytici z muffinů a popcakes. Zaručujeme, že to pro ně bude nezapomenutelné a nejsladší překvapení, které kdy dostali.

Modré z nebe až k Vám domů nebo na oslavu

Dárková služba Frutiko.cz doručí veškeré Vaše objednávky kamkoliv si přejete. Objednejte dortové, ovocné nebo čokoládové kytice online nebo na telefonním čísle 728 855 611. Frutiko.cz nabízí kytice ve všech formách- ovocné, čokoládové, dortové, ale i čerstvé pugéty a krabice s květinami. Mezi nabídkou naleznete také originální dárky pro muže, ženy a děti ke všem příležitostem.

sója, lepek, vejce, mléko

Jak dlouho vydrží pečené produkty?

Dorty, cupcakes, dortové kytice a další zákusky doporučujeme spotřebovat co nejdříve, ideálně ihned po doručení nebo do 24 hodin. Pečené produkty pro vás chystáme čerstvé tesně před doručením, korpusy a piškoty pečeme jeden den předem. Produkty, které obsahují krém uchovejte v lednici, dortové kytice bez krému stačí skladovat na chladném místě. Maximální doba spotřeby je 48 hodin, po této době se krém může začít kazit a piškot může začít tvrdnout - okorat.

Jak produkty doručujete?

Všechny produkty dopravují po Praze a Středočeském kraji naši řidiči chladícími vozy. Do ostatních měst ČR je rozváží kurýrní služba Messenger v termoboxech se suchým ledem a chladítky.

Hodnocení zákazníků

Lenka Spálenkováa

06.08.2021

Má první objednávka. Naprostá spokojenost. Krásné vzhledově, výborné chutí a předání na jedničku i v dnešní těžké době. Děkuji. Budu se ráda vracet.

Daniela Podepřelová

06.08.2021

Byla to naše první objednávka a byli jsme nadšeni. Výborná komunikace, skvělá doručovatelka. Kytice byla nádherná a přesně splnila naše očekávání. Byl to originální dárek, který přinesl velkou radost a nadšení. Jsem velice ráda, že jsem Vás objevila a Vašich nabídek využijeme i v budoucnosti. Ještě jednou velký dík a uznání.

i.Beranová

05.08.2021

Úžasné ,krásné ,výborná chuť a skvělá spolupráce.Velice děkuji vždy se budu ráda vracet! Všem vřele doporučuji !!!

Ladislav Zuzánek

16.01.2020

Moc, moc děkuji. Výborná spolupráce. Mé přání bylo splněno. Skvělé jednání. Báječný servis. Doručení v perfektním stavu a vše podle dohody. Děkuji moc a určitě doporučím dalším........

Ladislav Zuzánek

16.01.2020

Moc, moc děkuji. Báječná spolupráce. Kvalatní servis. Vše bylo splněno, podle mého přání. Skvělé jednání. Perfektní doručení. Určitě doporučím dále......

Marcela Krčmářová

08.05.2019

Výborná služba, spokojenost jako vždy. Využila jsem už víckrát - díky, že jste:-)

Zuzana Hloušková

03.05.2018

Čerstvé, výborné na chuť! Doručení bylo v dohodnutém termínu. Děkuji a určitě se budu ráda vracet!! Všem vřele doporučuji!

Kalina Muzikova

08.02.2018

Maximální spokojenost ,tento měsíc má druhá objednávka ,vše čerstvé ,doručovatel na vysoké úrovni ,kdyby to šlo dám deset hvězdiček

Podobné výrobky

Nejčastěji dohromady zakoupené

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti