Tropický ráj

Hodnocení:

Složení: Bílá čokoláda, Mléčná čokoláda, Hruška, Mango, Mochyně, Meloun kantalupe, Čokoláda, Ananas, Hrozno, Jahody, Meloun medový, Banán, Tmavá čokoláda

Velikost: Výška Váha Cena
26 cm 1.20 kg 999 Kč
29 cm 1.60 kg 1 329 Kč
33 cm 2.00 kg 1 549 Kč

Tropická kytice z ovoce

Ovocná kytice Tropický ráj je plná čerstvého exotického tropického ovoce. Mezi exotické - tropické ovoce patří ananas, mango, physalis neboli mochyně a banán. Dále v kytici najdete melouny kantalup a žlutý medový meloun, hrušky v belgické čokoládě, jahody a hroznové víno. Zavřete oči a vychutnejte si kousky čerstvého exotického ovoce namočeného v pravé belgické čokoládě. Budete si připadat jako na dovolené na prosluněném tropickém ostrově.

Ovocné kytice Frutiko jsou plné vitamínů a představují originální zdravý dárek pro děti i dospělé k narozeninám, svátku či jiné příležitosti. Doručujeme kamkoli po celé České republice ve speciálních termoboxech se suchým ledem a chladítky. Kytice tedy dorazí do rukou oslavence neponičená, chlazená a také dárkově zabalené s mašlí a blahopřáním, do kterého vytiskneme váš osobní vzkaz.

mléko, sója

Jak produkty doručujete?

Všechny produkty dopravují po Praze a Středočeském kraji naši řidiči chladícími vozy. Do ostatních měst ČR je rozváží kurýrní služba Messenger v termoboxech se suchým ledem a chladítky.

Jak dlouho ovoce vydrží?

Ovocné kytice a bonboniéry je třeba spotřebovat do 24 hodin od doručení. Nesnědený zbytek vyjměte ze špejlí a obalu, vložte do uzavíratelné krabičky na jídlo a uchovejte v lednici. Zkonzumujte co nejdříve.

Hodnocení zákazníků

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.

Podobné výrobky

Pro radost

Pro radost

od 899 Kč

Hodně zdraví

Hodně zdraví

od 989 Kč

Svěží láska

Svěží láska

od 989 Kč

Nejčastěji dohromady zakoupené

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti