Tropický ráj

Hodnocení:

Složení: Meloun kantalupe, Čokoláda, Ananas, Hrozno, Jahody, Meloun medový, Banán, Tmavá čokoláda, Bílá čokoláda, Mléčná čokoláda, Hruška, Mango, Mochyně

Velikost: Výška Váha Cena
26 cm 1.20 kg 1 049 Kč
29 cm 1.60 kg 1 399 Kč
33 cm 2.00 kg 1 629 Kč

Tropická kytice z ovoce

Ovocná kytice Tropický ráj je plná čerstvého exotického tropického ovoce. Mezi exotické - tropické ovoce patří ananas, mango, physalis neboli mochyně a banán. Dále v kytici najdete melouny kantalup a žlutý medový meloun, hrušky v belgické čokoládě, jahody a hroznové víno. Zavřete oči a vychutnejte si kousky čerstvého exotického ovoce namočeného v pravé belgické čokoládě. Budete si připadat jako na dovolené na prosluněném tropickém ostrově.

Ovocné kytice Frutiko jsou plné vitamínů a představují originální zdravý dárek pro děti i dospělé k narozeninám, svátku či jiné příležitosti. Doručujeme kamkoli po celé České republice ve speciálních termoboxech se suchým ledem a chladítky. Kytice tedy dorazí do rukou oslavence neponičená, chlazená a také dárkově zabalené s mašlí a blahopřáním, do kterého vytiskneme váš osobní vzkaz.

mléko, sója

Jak produkty doručujete?

Všechny produkty dopravují po Praze a Středočeském kraji naši řidiči chladícími vozy. Do ostatních měst ČR je rozváží kurýrní služba Messenger v termoboxech se suchým ledem a chladítky.

Jak dlouho ovoce vydrží?

Ovocné kytice a bonboniéry je třeba spotřebovat do 24 hodin od doručení. Nesnědený zbytek vyjměte ze špejlí a obalu, vložte do uzavíratelné krabičky na jídlo a uchovejte v lednici. Zkonzumujte co nejdříve.

Hodnocení zákazníků

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.

Podobné výrobky

Pro radost

Pro radost

od 939 Kč

Hodně zdraví

Hodně zdraví

od 1 039 Kč

Svěží láska

Svěží láska

od 1 039 Kč

Nejčastěji dohromady zakoupené

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti