Registrace

Veselý pozdrav
Veselý pozdrav Veselý pozdrav Veselý pozdrav Veselý pozdrav Veselý pozdrav

Veselý pozdrav

Složení kytice:
Muffiny růže, Muffiny kulaté, Bílá čokoláda,


Velikosti:
Přibližný počet:
Cena:
30
749 Kč
45
999 Kč
60
1 249 Kč


Hodnocení produktu rating rating rating rating rating
 
 

Bezpečná platba

Profesionální kurýři

100% čerstvost

Garance spokojenosti
Jak probíhá doručení

Kytice Veselý pozdrav

Dárek pro kamaráda i kamarádku v podobě lahodné kytice Veselý pozdrav vykouzlí přátelům úsměv na rtu. Dortová kytice z čerstvě pečených červených muffinů ve tvaru růží a kulatých kakaových muffinů zdobených bílou belgickou čokoládou se smajlíky představuje veselý a netradiční přátelský pozdrav a dárek. Jedlou kytici můžete poslat přátelům jen tak pro radost či jako gratulaci k novému zaměstnání a popřát jim tak Hodně štěstí. Kytice z dortů se pečou těsně před doručením dárku kamarádovi či kamarádce a jsou vyráběny z kvalitních surovin. Muffiny jsou zdobené bílou belgickou čokoládou Callebaut a veselými obličeji, takzvanými smajlíky. Tuto veselou kytici můžete snadno objednat kamarádům odkudkoli a nechat ji doručit kurýrem kamkoli po celé České republice v dárkovém balení spolu s Vaším přátelským pozdravem napsaným do blahopřání ke kytici.

Kamarádi a přátelé vtipný a chutný dárek jistě ocení! Váš veselý přátelský pozdrav formou chutného dárku udělá dojem nejen na kamarády, ale také jako dárek pro Vaši ženu nebo jako poděkování mamince za trpělivost a pomoc. Pošlete dárek kamarádovi či přítelkyni a udělejte jim radost veselým přáteslkým pozdravem.

mléko, sója, lepek, vejce

Hodnocení produktu

Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!
Nejhorší           Nejlepší

placeholder

Linda berková

Objednala jsem si tuto kytici na moji narozeninovou párty a byla jsem přímo ohromení. Vtipné, originální a velice chutné. Všem moc doporučuji.