Veselý pozdrav

Hodnocení:

Složení: Popcakes, Tmavá čokoláda, Bílá čokoláda, Čokoláda

Velikost: Počet Cena
30 ks 839 Kč
45 ks 1 129 Kč
60 ks 1 419 Kč

Kytice Veselý pozdrav

Dárek pro kamaráda i kamarádku v podobě lahodné kytice Veselý pozdrav vykouzlí přátelům úsměv na rtu. Dortová kytice z čerstvě pečených červených muffinů ve tvaru růží a kulatých kakaových muffinů zdobených bílou belgickou čokoládou se smajlíky představuje veselý a netradiční přátelský pozdrav a dárek. Jedlou kytici můžete poslat přátelům jen tak pro radost či jako gratulaci k novému zaměstnání a popřát jim tak Hodně štěstí. Kytice z dortů se pečou těsně před doručením dárku kamarádovi či kamarádce a jsou vyráběny z kvalitních surovin. Muffiny jsou zdobené bílou belgickou čokoládou Callebaut a veselými obličeji, takzvanými smajlíky. Tuto veselou kytici můžete snadno objednat kamarádům odkudkoli a nechat ji doručit kurýrem kamkoli po celé České republice v dárkovém balení spolu s Vaším přátelským pozdravem napsaným do blahopřání ke kytici.

Kamarádi a přátelé vtipný a chutný dárek jistě ocení! Váš veselý přátelský pozdrav formou chutného dárku udělá dojem nejen na kamarády, ale také jako dárek pro Vaši ženu nebo jako poděkování mamince za trpělivost a pomoc. Pošlete dárek kamarádovi či přítelkyni a udělejte jim radost veselým přáteslkým pozdravem.

mléko, sója, lepek, vejce

Jak dlouho vydrží pečené produkty?

Dorty, cupcakes, dortové kytice a další zákusky doporučujeme spotřebovat co nejdříve, ideálně ihned po doručení nebo do 24 hodin. Pečené produkty pro vás chystáme čerstvé tesně před doručením, korpusy a piškoty pečeme jeden den předem. Produkty, které obsahují krém uchovejte v lednici, dortové kytice bez krému stačí skladovat na chladném místě. Maximální doba spotřeby je 48 hodin, po této době se krém může začít kazit a piškot může začít tvrdnout - okorat.

Jak produkty doručujete?

Všechny produkty dopravují po Praze a Středočeském kraji naši řidiči chladícími vozy. Do ostatních měst ČR je rozváží kurýrní služba Messenger v termoboxech se suchým ledem a chladítky.

Hodnocení zákazníků

Jiřina Vegnerová

15.02.2022

Super. Doporučuji !!!!
Vždy naprostá spokojenost.

Radka D.

08.02.2018

Skvely darek, moc se libil:} hezky napad

Linda berková

17.05.2017

Objednala jsem si tuto kytici na moji narozeninovou párty a byla jsem přímo ohromení. Vtipné, originální a velice chutné. Všem moc doporučuji.

Podobné výrobky

Nejčastěji dohromady zakoupené

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti