Babí léto

Hodnocení:

Složení: Ananas, Banán, Hrozno, Jahody, Meloun medový, Meloun kantalupe, Čokoláda, Bílá čokoláda, Tmavá čokoláda, Lískové ořechy

Velikost: Výška Váha Cena
35 cm 1.40 kg 1 359 Kč
38 cm 2.00 kg 1 629 Kč
40 cm 2.60 kg 1 939 Kč

Babí léto

Nejen za teplého podzimu, když nastává babí léto, dopřejte sobě či svým blízkým ovocnou kytici s typickými plody podzimu, jako jsou hrozny a jablka doplněna o štavnaté kousky jahod, cukrového melounu a ananasu. Kytici navozující období babího léta, pohádkově dozdobuje tmavá čokoláda. Dopřejte si podzimní léto kdykoliv, díky ovocné kytici, která připomíná slunný podzimní les.

 

I když zrovna není slunný podzim, ovocnou kytici Babí léto k vám doručíme po celé České republice v jakoukoli roční dobu. Ovocné a dortové kytice nebo bonboniéry Frutiko vám navodí atmosféru všech ročních období.

 

mléko, sója

Ananas, Banán, Hrozno, Jahody, Meloun medový, Meloun kantalupe, Čokoláda - cukr, kakaové máslo, emulgátor: E322 SOJOVÝ lecitin, aroma, rostlinný tuk (palmová jádra, kokosový ořech), Bílá čokoláda - sušené MLÉKO, laktóza., Hořká čokoláda - kakaová hmota, odtučněné kakao, laktóza., Lískové ořechy

Jak produkty doručujete?

Všechny produkty dopravují po Praze a Středočeském kraji naši řidiči chladícími vozy. Do ostatních měst ČR je rozváží kurýrní služba Messenger v termoboxech se suchým ledem a chladítky.

Jak dlouho ovoce vydrží?

Ovocné kytice a bonboniéry je třeba spotřebovat do 24 hodin od doručení. Nesnědený zbytek vyjměte ze špejlí a obalu, vložte do uzavíratelné krabičky na jídlo a uchovejte v lednici. Zkonzumujte co nejdříve.

Hodnocení zákazníků

Vlasta Krmášková

05.08.2021

Velmi pěkné, oku lahodící a sliny sbíhající. Volila jsem střední velikost. Naprostá spokojenost má a radost obdarovaného.

Podobné výrobky

Ovocný sen

Ovocný sen

od 1 039 Kč

Jahodová vášeň

Jahodová vášeň

od 1 099 Kč

Zdravý zob

Zdravý zob

889 Kč

Hodně zdraví

Hodně zdraví

od 1 039 Kč

Nejčastěji dohromady zakoupené

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti