Dort Barbie

Hodnocení:

Složení: Fondán, Barvivo gelové, Jedlý tisk

Nejdříve za 3 dny
Velikost: Výška Cena
14 cm 1 389 Kč
10 cm 1 849 Kč
10 cm 2 309 Kč
10 cm 2 769 Kč

Panenka Barbie na dortu

Panenka Barbie je oblíbená hračka každé malé holčičky ale i náctileté slečny a film Barbie její popularitu ještě umocnil. Proto je náš dort s panenkou Barbie z jedlého tisku na jedlém papíře jedním z nejoblíbenějších dortů pro mladé dívky. Tento dort je ideální dárek pro holky k narozeninám. Co se týče chutí, máte na výběr lehký světlý piškotový korpus, kakaový - čokoládový korpus nebo vláčný červený Red velvet. Krém na Barbie dort připravujeme nejčastěji z mascarpone, šlehačky a belgické čokolády, můžete si ale vybrat i krém čokoládový, tvarohový nebo ze zakysané smetany. Dovnitř dortu dáváme čerstvé ovoce a ovocnou dřeň a vršek dortu zdobíme čokoládou a posypky.

Recept na krásný dort s panenkou Barbie

Nejlepší dorty pro děti ať už s designem Barbie pohádky či jiných oblíbených dětských pohádek a postaviček, vznikají v naší Frutiko cukrárně díky našim vlastním domácím receptům. Náš recept na Barbie dort skrývá jen kvalitní lehké ingredience - mascarpone, tvaroh nebo zakysaná smetana, k tomu šlehačka a belgická čokoláda. Lehké piškotové těsto zvláčněné ovocnou šťávou a ovocnou dření z čerstvého rozmixovaného ovoce. Dort je potažený krémem, ozdobený stékající čokoládou vámi zvolené barvy (může to být růžová, fialová, lila nebo jiná barva) a dozdobený makronkami, cukrovými pusinkami, sprinkles a krémovými bochánky.

mléko, sója, lepek, vejce

Jak dlouho vydrží pečené produkty?

Dorty, cupcakes, dortové kytice a další zákusky doporučujeme spotřebovat co nejdříve, ideálně ihned po doručení nebo do 24 hodin. Pečené produkty pro vás chystáme čerstvé tesně před doručením, korpusy a piškoty pečeme jeden den předem. Produkty, které obsahují krém uchovejte v lednici, dortové kytice bez krému stačí skladovat na chladném místě. Maximální doba spotřeby je 48 hodin, po této době se krém může začít kazit a piškot může začít tvrdnout - okorat.

Jak produkty doručujete?

Všechny produkty dopravují po Praze a Středočeském kraji naši řidiči chladícími vozy. Do ostatních měst ČR je rozváží kurýrní služba Messenger v termoboxech se suchým ledem a chladítky.

S jakým předstihem dort objednat?

Klasické pečené dorty je potřeba objednat nejméně tři dny před požadovaným doručením, doporučujeme ale objednávat s větším předstihem.

Hodnocení zákazníků

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.

Podobné výrobky

Nejčastěji dohromady zakoupené

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti