Bonboniéra Gratuluji

Hodnocení:

Složení: Čokoláda, Jahody, Fondán, Tmavá čokoláda

Velikost: Přibližný počet Cena
12 ks 579 Kč
18 ks 749 Kč
25 ks 979 Kč

Jahody v čokoládě s nápisem Gratuluji

Tato originální zdravá bonboniéra z čerstvých jahod v tmavé belgické čokoládě je ideální jako dárek při gratulování. Ať už je to gratulace k promoci, k nové práci, nějakému osobnímu, pracovnímu či sportovnímu úspěchu, obdarovaný bude jistě nadšený. Čerstvé šťavnaté jahody polité prémiovou polosladkou čokoládou Callebaut zachutnají každému. Můžete jimi gratulovat dětem, dospělým, kolegům, nadřízeným, zkrátka komukoli. Nápis Gratuluji může být zaměněn za jiný krátký nápis, například Děkuji, Miluji Tě a podobně. Gratulace novomanželům ke svatbě může obsahovat také vaše osobní blahopřání, co byste jim přáli do budoucího života. Můžete jim poslat bonboniéru s ženichem a nevěstou a k tomu šampaňské.

Jak správně gratulovat? Pokud je to možné, nejlepší varianta je osobně. Stačí potřást rukou a pogratulovat, pokud ale přidáte malý dárek, bonboniéru či květinu, rozhodně nic nezkazíte. Gratulovat můžete také písemně, dopisem, emailem nebo smskou, nebo zavolat a pogratulovat alespoň po telefonu. Promyslete dobře co napsat, nebo se inspirujte texty přání gratulace.

mléko, sója

Jak produkty doručujete?

Všechny produkty dopravují po Praze a Středočeském kraji naši řidiči chladícími vozy. Do ostatních měst ČR je rozváží kurýrní služba Messenger v termoboxech se suchým ledem a chladítky.

Jak dlouho ovoce vydrží?

Ovocné kytice a bonboniéry je třeba spotřebovat do 24 hodin od doručení. Nesnědený zbytek vyjměte ze špejlí a obalu, vložte do uzavíratelné krabičky na jídlo a uchovejte v lednici. Zkonzumujte co nejdříve.

Hodnocení zákazníků

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.

Podobné výrobky

Nejčastěji dohromady zakoupené

Narozeninový dort

Narozeninový dort

od 1 259 Kč

Ovocná bomba

Ovocná bomba

od 1 469 Kč

Narozeninová kytice

Narozeninová kytice

od 1 389 Kč

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti