Dort Gentleman

Hodnocení:

Složení: Fondán, Barvivo gelové, Piškotový korpus

Nejdříve za 3 dny
Velikost: Výška Cena
12 cm 1 389 Kč
10 cm 1 729 Kč
10 cm 2 189 Kč
10 cm 2 659 Kč

Dort Gentleman

Motiv dokonalého gentlemana na narozeninovém dortu bude zábavným prvkem na Vaší oslavě. Hodí se určitě pro velké i malé pány. Motýlek, kšandy, klobouk a knír z mandlového fondánu jsou ozdobou dortu, který je touto hmotou i celý potažen. Na dort můžete dle své potřeby umístit krátký text nebo číslovku. Fondánový dort je upečen z prvotřídních surovin a vyrobí ho pro Vás naše zkušené cukrářky. Náplň tohoto dortu si od korpusu až po krém určujete sami. A to jen a jen podle vlastní chuti. Proto Vámi objednaný dort bude jednoznačně originál a přímo pro Vás.

Dort doručíme až k oslavenci

Dort na objednávku je možné doručit kamkoliv po České republice. Chcete své blízké překvapit? Stačí dort objednat a vše ostatní se postaráme my. Naši kurýři ho doručí až k rukám oslavence a zajistí tak krásné narozeninové překvapení. Samozřejmostí je Váš osobní vzkaz, který bude vytištěn na kartičce a doručen společně s dortem.

vejce, mléko, sója, lepek

Jak dlouho vydrží pečené produkty?

Dorty, cupcakes, dortové kytice a další zákusky doporučujeme spotřebovat co nejdříve, ideálně ihned po doručení nebo do 24 hodin. Pečené produkty pro vás chystáme čerstvé tesně před doručením, korpusy a piškoty pečeme jeden den předem. Produkty, které obsahují krém uchovejte v lednici, dortové kytice bez krému stačí skladovat na chladném místě. Maximální doba spotřeby je 48 hodin, po této době se krém může začít kazit a piškot může začít tvrdnout - okorat.

Jak produkty doručujete?

Všechny produkty dopravují po Praze a Středočeském kraji naši řidiči chladícími vozy. Do ostatních měst ČR je rozváží kurýrní služba Messenger v termoboxech se suchým ledem a chladítky.

S jakým předstihem dort objednat?

Klasické pečené dorty je potřeba objednat nejméně tři dny před požadovaným doručením, doporučujeme ale objednávat s větším předstihem.

Hodnocení zákazníků

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.

Podobné výrobky

Muffiny pro tátu

Muffiny pro tátu

od 369 Kč

Dort s alkoholem

Dort s alkoholem

od 1 259 Kč

Dort Košile

Dort Košile

od 1 389 Kč

Nejčastěji dohromady zakoupené

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti